Treść opublikowana przez vth013
-
Problem ze zmianą biegów.
Poki co to na razie nie mam dostępu wjazdu na kanał. Na podstawie tej instrukcji co wysłałeś w chwili wolnego czasu wezmę się za sprawdzenie. Zastanawiam się też, czy nie wymienić od razu całego zestawu naprawczego, jabłka i sworznia kulistego.
-
Problem ze zmianą biegów.
Tak, skrzynia 6 biegowa.
-
Problem ze zmianą biegów.
Witam, mam pytanie do Was. Chodzi o to, że kiedy chcę wrzucić pierwszy bieg to po prostu nie ma tej blokady przy zmianie biegu tylko od razu idzie za daleko na wsteczny bieg. Prawdopodobne jest tak, że w module zmiany biegów coś się zblokowało i wrzucali jedynkę na siłe. Nie powinien tak reagować ponieważ teraz nawet nie wciskam gałki od zmiany biegów. Nie wiem czy tam powinna być blaszka czy jakiś moduł do prowadzenia przy wybieraniu biegów. Pozdrawiam
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam, mam pytanie do Was. Chodzi o to, że kiedy chcę wrzucić pierwszy bieg to po prostu nie ma tej blokady przy prowadzeniu tylko od razu idzie mi na wsteczny. Nie powinien tak reagować ponieważ nawet nie wciskam gałki od zmiany biegów. nie wiem czy tam powinna być blaszka czy jakiś moduł do prowadzenia przy wybieraniu biegów. Teraz nie wiem czy jeśli wymienię: zestaw naprawczy, odbojniki, sworzeń i osadzenie, to czy mi to pomoże. Pozdrawiam
-
Demontaż pompy wspomagania
Witam, chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zdemontować pompę od wspomagania, tzn. w pierwszej kolejności został zdemontowany alternator. Czy jest możliwość wyciągnięcia pompy "od gory". Czy koniecznie trzeba demontować inne moduły. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam forumowiczów