Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ketro1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ketro1989

  1. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w 1.8
    Dzięki wielkie za podpowiedź z racji tego iż nie posiadałem takowych u siebie w domu musiałem je nabyć w sklepie po zabiegu się udało sprostać temu ale została jeszcze jedna fajka ta górna ale to już sobie zostawię na jutro bo tylko ją dotknąłem to zaczęła się kruszyć ? ps. Miało być łatwo mówili a Mechanik ze mnie marny
  2. Ketro1989 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam przy wymianie kabli urwał mi się kabel jeden zapłonowy drugiego nie ruszałem kable od dawna nie były wymieniane i pytanie czy da się to jakoś wyjąć czy trzeba nową cewkę ogarnąć?
  3. Ketro1989 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam szukam zamiennika do sondy lambda "bosch 0258 003 518/9" ktoś może kupował ? zamiennik boscha > 0258 003 478 < koszt 210zl i dziala
  4. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w 1.8
    no czujnik temp cieczy mialem wymieniany na orginal jakos w lato ale podepne pod kompa i zobacze co wyjdzie 11.2.2016r U mechanika wyczyscili mi przepustnice bo był nalot, sprawdzili odme i tu jest klopot bo jakiegos trojnika nie ma :/ i to moze byc wlasnie przyczyna tego zjawiska lecz takze stwierdzil ze moze to byc wina cewki zaplonowej bede uaktualnial postep 12,2,2016r byłem pod vagiem okazalo sie ze jeden cylinder nie pracuje i teza sie potwierdza ze to raczej wina cewki
  5. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w 1.8
    dokladnie tak ale tak sie dzieje jak temperatura spadnie ponizje -10c a jak jest cieplo to nie ma problemu
  6. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w 1.8
    czujnik temp plynu chłodzącego odłaczalem i dalej tak palil jak na filmie
  7. Ketro1989 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam problem ponieważ gdy temperatura spadnie poniżej -10c auto ciężko odpala.. gdy dodam gazu to odpala jaka może być tego przyczyna ? oto filmik
  8. wyjolem ten przekaznik troche obczyscilem ale nic nie pomoglo tylko teraz clima sie nie chce wlaczyc :/ pojawia sie sniezynka i odrazu znika czy to przez ten przekaznik moze ?
  9. hm czyli ? da się to jakoś domowym sposobem zrobić ? czy do elektryka prowadzić ?
  10. Ketro1989 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem z przyciskiem ogrzewania tylnej szyby otóż kontrolka czerwona się świeci lecz gdy chce go włączyć nie działa wcale.. nie chce się wcisnac przycisk dodam ze wymienialem sam przycisk na drugi i problem nie zniknol :/ moze wy mi pomozecie ? mam wlasnie ten sam problem jak w tym filmiku przycisk nie da sie wcisnac.
  11. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    no wlasnie dokladnie nie wiem ale jest to spora ilosc plynu(paliwa badz wody) bo splywa po obu stronach tego nadkola a ten odplyw gdzie sie znajduje mniej wiecej ?
  12. Ketro1989 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam od paru dni zauwazylem ze cieknie mi cos z prawego tylnego nadkola z pod wlewu paliwa podejzewam ze moze byc to peknieta rura od wlewu paliwa ? czy jest cos tam jeszcze innego ? dodam iż mam pół baku paliwa wiec nie wiem czemu leci..
  13. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    u mnie jeszcze takiej tragedi nie ma ze ja slychac az tak glosno ;p bardziej slychac wiatrak od klimy a co do sprezarki to mozna sprobowac ja zregenerowac bo koszt nowej jest dosc spory ;p
  14. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    no wlasnie po załaczeniu klimy nie raz jest tak wlasnie ze auto nie chce odrazu przyspieszyc
  15. Ketro1989 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Po włączeniu klimy silnik pracuje ciężej no i jest wyczuwalny spadek mocy oraz slychac syczenie z kratek czy to juz sprezarka siada ? czy wystarczy nabic klime i wszystko wroci do normy? byłem dziś na serwisie klimy i nabili mi klime + ozonowanie syczenie nie ustapilo stwierdzili ze to normalny objaw na takie goraczki, co do spadku mocy powiedzieli mi ze sprezarka jest temu winna i po woli mozna sie szykowac do wymiany ew czyszczenia czy regeneracji moze komus sie to przyda:) pozdrawiam
  16. Ketro1989 odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w 1.8
    a jesli to jest to co piszesz to jaki tak mniej wiecej bedzie koszt tego z robocizna ?
  17. Ketro1989 opublikował(a) temat w 1.8
    Witajcie otoz zauwazylem ze wycieka mi olej tak jak widac na zdjeciach czy to juz uszczelka do wymiana czy jeszcze cos innego ? http://oi61.tinypic.com/29ljwiq.jpg http://oi58.tinypic.com/2ecndkg.jpg http://oi57.tinypic.com/taneqd.jpg
  18. witam, dziś mi wymienili chłodnice w autku w lali plyn itp i tu jest moj problem bo wskaznik temp wcale sie nie podnosi do 90c na klimatroniku sprawdzalem to niby trzyma 90c i co to jest za przyczyna ? przed wymiana chlodnicy wskaznik dzialal poprawnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.