Treść opublikowana przez wesoly
-
Szyberdach nie dziala...
Witam Panowie kupilem auto i od poczatku nie dziala szyberdach rozebralem przelacznik i dochadza do niego 3 kable i na zadnym nie ma napiecia. Moze wiecie w czym tkwi przyczyna moze to standardowa usterka. Licze na pomoc. POZDRO
-
TURBO
Witam zmienilem audi i czasem mam cos takiego ze turbo dzisla a zmienie bieg i nadal chce przyspieszac i jak by nagle przestalo dzialac. Musze wtedy zgasic silnik i odpalic od nowa i znowu jest dobrze,. Co to poze byc ? Licze na Wasza pomoc
-
Co o tym myslicie??
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125331432 jak myslicie czy spalanie podskoczy o wiele i jak z zywotnoscia silnika ?? Zastanawiam sie nad zakupem tego co radzicie ??
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Murzyn, pamietasz co jechalismy i chcielismy uslyszec to buczenie w desce rozdzielczej ? okazalo sie ze to naped CD w radiu hehe pozdro
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Ja mam przebity kat. i wydaje mi sie ze auto jest bardziej dynamiczne ale przy obrotach 1900 do 2100 wpada w jakis dziwny rezonans i chyba wlasnie to przebicie jest pododem wiec trzeba zalozyc rurke
-
Dziwny dzwiek w desce rozdzielczej..
ok
-
Dziwny dzwiek w desce rozdzielczej..
Witam podczas chamowania i manewrow skretu slysze jakies brzeczenie w konsoli golwnej w miejscu nawiewow co to moxze byc? prosze o pomoc
-
Serwisy.Te dobre i te złe
zabrze ul. sienkiewicza 10 to jest moj zaklad proponuje bardzo dobre rabaty
-
Małe zmiany mojej A4 ...
no ale lakier porysuje chyba [ Dodano: 2006-06-23, 14:16 ] chyba najwiecej to dadza felgi wiec je pierwsze zaloze
-
Małe zmiany mojej A4 ...
No jesli chodzi o felgi to beda w najblizszym czasie ale nie wiecej niz 17 a jesli chofdzi o obnizenie to jak jest zatankowany to lezy na ziemi a na fotkach jest prawie pusty bak a jesli chodzi o sprzet to nic ciekawego skrzynia 300 W i wzmacniacz tez cos takiego nie znam sie na tym kompletnie [ Dodano: 2006-06-23, 14:09 ] no i te male kierunki juz mam ale nie umie ich wymienic no i narazoie sobie odpuscilem
-
Małe zmiany mojej A4 ...
PRZED ZMIANAMI: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j7s1npk7cyc53iip.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dx57sasz97x8hj4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1lei7395eiwql2hh.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/li7rnt9q3538jp4d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dkex7t2cyip127z6.html PO ZMIANACH: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6805f4df156a094b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7974c15fe3e8b7d0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f0040428a83ab53.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dab291ebe82957b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43528c552dba1c38.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a1c9370c0d19c8b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b259c89940ec52e5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90700ed5e615e53a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fcc577b9c55ee90.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8294c2cffb1b461d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67b0361f7f3033f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a32422a1480c4c83.html
-
Zmiana TURBO
zapytalem bo mam okazje zamienic sobie ale czy ten koles w 110 konnej wersji odczuje ta zmiane
-
Zmiana TURBO
ile zmiana takkiego softa mnie wyniesie. ile to trwa to jest kwestaia jednego dnia czy auto musi swoje odstac?? [ Dodano: 2006-05-29, 12:46 ] http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107020544 czy to sa te wtryski ?? jesli zalozyl bym je w swoim aucie (90 KM) a do audi z silnikem 110 km moje wtryskiwacze czy to 110 konne audi odczulo by zmiane ?? jaka ??
-
Zmiana TURBO
napewno wiaze sie z tym wieksze spalanie jakiego rzedu ?? gdzie moge kupic takie wtryskiwacze i jaka jest przyblizona cena i co do tego softa to chyba tez jest maly problem z tym ??
-
Zmiana TURBO
Witam Mam zamiar wymieniac turbine z swoim audi. Mam audi a4 1.9 tdi 90 km jesli wloze tyrbine z mocniejszego modelu tzn 110 lub 130 km czy zmienia sie osiagi mojego audi czy to turbo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106890423 bedzie pasowalo i czy zmieni cos ??
-
Uszkodzone tylne lampy
no sa wysokie wiec trzeba sobie to odrobic a jak jest juz uszkodzony to mozna naprawic czy wymienic cos przy okazji
-
Uszkodzone tylne lampy
no cos trzeba wymyslec bo te co mam na aucie to jeszce bym sprzedal bo sa w idealnym stanie niedawno wymieniane ale jak szkla posciagam to bedzie widac ze nie rozbite bylo jak byscie mieli jakis kontakt albo link do stronki gdzie bym znalazl cos takiego to z gory dzieki w srode ogledziny
-
Uszkodzone tylne lampy
hehe nie do konca poprostu w czwartek w nocy facet volvo wiechal mi w tyl i troche rozwalil a przy okazji chcialem sobie wymienic lampy na : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102364341 a przy kolizji nie uszkodzil mi lamp ale nie wiem czemu bo tylna klapa jest rozwalona a one niestety przezyly
-
Uszkodzone tylne lampy
no wlasnie na allegro nie moge znalezc a pilnie tego potrzebuje kupic a jak nawet kopmus jest potrzebne to wynajac na 1 dzien
-
Uszkodzone tylne lampy
Nie wiem czy napisalem w dobrym dziale ale bardzo potrzebne sa mi tylne lampy do A4 1995 a wlasciwie to potrzebuje uszkodzone (potrzaskane) i tylni zderzak tez by sie przydal moze ktos z Was ma takie cos i chetnie sie tego pozbedziev albo jakies namiary gdzie bym to dostal
-
Przerobienie klimy..
Chodzi mi dokladnie o przerobienie zwyklej automatycznej klimatyzacji na klimetronik tzn zeby nie bylo pokretel tylko wyswietlacze. Oprocz panelu sterowanie co musze jeszcze wymienic i jakie koszty ? Czy wogole to sie da zrobic ?? Czy moze ktos wie?
-
Spalanie
a ja ma 1.9 TDI 90 km i po miesci pali mi zawsze 7.1 obojetne jak jezdze czy zima czy lato co to moze byc ?? slyszalem ze te silniki pala troche mniej czy to tylko sciema ??
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
co do tych lamp to mowa chyba o czerwnoych z bialym paskiem w jakiej cenach mozna je dostac ?? i czy beda pasowaly widzialem tez przednie soczewki zespolone razem z kierunkami czy da sie je zamontowac w starszym modelu tzn tam gdzie kierunki i lampy sa osobno? jakie przerobki ?
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
no trzeba by było zmienic tylko z tym zasem sie nie wyrabiam nawet nie ma kiedy umyć auta. a do szyb jakos narazie daja spokoj i mam nadzijee ze tak pozostanie
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j7s1npk7cyc53iip.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/gni71ucbzade6y9e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dkex7t2cyip127z6.html