Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesoly

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesoly

  1. Witam Panowie kupilem auto i od poczatku nie dziala szyberdach rozebralem przelacznik i dochadza do niego 3 kable i na zadnym nie ma napiecia. Moze wiecie w czym tkwi przyczyna moze to standardowa usterka. Licze na pomoc. POZDRO
  2. wesoly opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    Witam zmienilem audi i czasem mam cos takiego ze turbo dzisla a zmienie bieg i nadal chce przyspieszac i jak by nagle przestalo dzialac. Musze wtedy zgasic silnik i odpalic od nowa i znowu jest dobrze,. Co to poze byc ? Licze na Wasza pomoc
  3. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125331432 jak myslicie czy spalanie podskoczy o wiele i jak z zywotnoscia silnika ?? Zastanawiam sie nad zakupem tego co radzicie ??
  4. Murzyn, pamietasz co jechalismy i chcielismy uslyszec to buczenie w desce rozdzielczej ? okazalo sie ze to naped CD w radiu hehe pozdro
  5. Ja mam przebity kat. i wydaje mi sie ze auto jest bardziej dynamiczne ale przy obrotach 1900 do 2100 wpada w jakis dziwny rezonans i chyba wlasnie to przebicie jest pododem wiec trzeba zalozyc rurke
  6. Witam podczas chamowania i manewrow skretu slysze jakies brzeczenie w konsoli golwnej w miejscu nawiewow co to moxze byc? prosze o pomoc
  7. zabrze ul. sienkiewicza 10 to jest moj zaklad proponuje bardzo dobre rabaty
  8. no ale lakier porysuje chyba [ Dodano: 2006-06-23, 14:16 ] chyba najwiecej to dadza felgi wiec je pierwsze zaloze
  9. No jesli chodzi o felgi to beda w najblizszym czasie ale nie wiecej niz 17 a jesli chofdzi o obnizenie to jak jest zatankowany to lezy na ziemi a na fotkach jest prawie pusty bak a jesli chodzi o sprzet to nic ciekawego skrzynia 300 W i wzmacniacz tez cos takiego nie znam sie na tym kompletnie [ Dodano: 2006-06-23, 14:09 ] no i te male kierunki juz mam ale nie umie ich wymienic no i narazoie sobie odpuscilem
  10. PRZED ZMIANAMI: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j7s1npk7cyc53iip.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dx57sasz97x8hj4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1lei7395eiwql2hh.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/li7rnt9q3538jp4d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dkex7t2cyip127z6.html PO ZMIANACH: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6805f4df156a094b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7974c15fe3e8b7d0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f0040428a83ab53.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dab291ebe82957b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43528c552dba1c38.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a1c9370c0d19c8b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b259c89940ec52e5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90700ed5e615e53a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fcc577b9c55ee90.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8294c2cffb1b461d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67b0361f7f3033f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a32422a1480c4c83.html
  11. zapytalem bo mam okazje zamienic sobie ale czy ten koles w 110 konnej wersji odczuje ta zmiane
  12. ile zmiana takkiego softa mnie wyniesie. ile to trwa to jest kwestaia jednego dnia czy auto musi swoje odstac?? [ Dodano: 2006-05-29, 12:46 ] http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107020544 czy to sa te wtryski ?? jesli zalozyl bym je w swoim aucie (90 KM) a do audi z silnikem 110 km moje wtryskiwacze czy to 110 konne audi odczulo by zmiane ?? jaka ??
  13. napewno wiaze sie z tym wieksze spalanie jakiego rzedu ?? gdzie moge kupic takie wtryskiwacze i jaka jest przyblizona cena i co do tego softa to chyba tez jest maly problem z tym ??
  14. Witam Mam zamiar wymieniac turbine z swoim audi. Mam audi a4 1.9 tdi 90 km jesli wloze tyrbine z mocniejszego modelu tzn 110 lub 130 km czy zmienia sie osiagi mojego audi czy to turbo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106890423 bedzie pasowalo i czy zmieni cos ??
  15. no sa wysokie wiec trzeba sobie to odrobic a jak jest juz uszkodzony to mozna naprawic czy wymienic cos przy okazji
  16. no cos trzeba wymyslec bo te co mam na aucie to jeszce bym sprzedal bo sa w idealnym stanie niedawno wymieniane ale jak szkla posciagam to bedzie widac ze nie rozbite bylo jak byscie mieli jakis kontakt albo link do stronki gdzie bym znalazl cos takiego to z gory dzieki w srode ogledziny
  17. hehe nie do konca poprostu w czwartek w nocy facet volvo wiechal mi w tyl i troche rozwalil a przy okazji chcialem sobie wymienic lampy na : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102364341 a przy kolizji nie uszkodzil mi lamp ale nie wiem czemu bo tylna klapa jest rozwalona a one niestety przezyly
  18. no wlasnie na allegro nie moge znalezc a pilnie tego potrzebuje kupic a jak nawet kopmus jest potrzebne to wynajac na 1 dzien
  19. Nie wiem czy napisalem w dobrym dziale ale bardzo potrzebne sa mi tylne lampy do A4 1995 a wlasciwie to potrzebuje uszkodzone (potrzaskane) i tylni zderzak tez by sie przydal moze ktos z Was ma takie cos i chetnie sie tego pozbedziev albo jakies namiary gdzie bym to dostal
  20. Chodzi mi dokladnie o przerobienie zwyklej automatycznej klimatyzacji na klimetronik tzn zeby nie bylo pokretel tylko wyswietlacze. Oprocz panelu sterowanie co musze jeszcze wymienic i jakie koszty ? Czy wogole to sie da zrobic ?? Czy moze ktos wie?
  21. wesoly odpowiedział(a) na Kleju temat w Silnik i Układ Napędowy
    a ja ma 1.9 TDI 90 km i po miesci pali mi zawsze 7.1 obojetne jak jezdze czy zima czy lato co to moze byc ?? slyszalem ze te silniki pala troche mniej czy to tylko sciema ??
  22. co do tych lamp to mowa chyba o czerwnoych z bialym paskiem w jakiej cenach mozna je dostac ?? i czy beda pasowaly widzialem tez przednie soczewki zespolone razem z kierunkami czy da sie je zamontowac w starszym modelu tzn tam gdzie kierunki i lampy sa osobno? jakie przerobki ?
  23. no trzeba by było zmienic tylko z tym zasem sie nie wyrabiam nawet nie ma kiedy umyć auta. a do szyb jakos narazie daja spokoj i mam nadzijee ze tak pozostanie
  24. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j7s1npk7cyc53iip.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/gni71ucbzade6y9e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dkex7t2cyip127z6.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.