Treść opublikowana przez wesoly
-
Jakie dystanse?
Jakie max dystanse moge wsadzić na tył i przód do a4 b5 sedan jesli felfi maja ET48 ?? Najlepiej jak najwieksze ale żeby nie łapało nadkoli
-
Problem z blokiem silnika
kupilen nowe srub i nic nie dalo juz myslalem ze ok ale jednak gwint w bloku jest zwalony tylko co do przeróbek w bloku czy nie jest za mala warstwa miedzy kanalami wodnymi czy nie przewierce sie do nich ??
-
Problem z blokiem silnika
Witam mam problem następujacy: po dokręcaniu głowicy ostatnia sruba na 4 cylindrze ma zerwany gwiny i cisnienie ucieka do wody co da sie z tym zrobic oprocz wymiany silnika? da sie nagwintowac czy cos w tym stylu ?? dzieki za pomoc
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ok ale bedziemy razem wpokoju ?? :053:
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
hmm jak dla mnie to normalny avancik ale najlepsze co mi sie w nim podoba : "Sportowa (szyta) Kierownica z S8 "
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
dzieki
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f322baece201906.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1f1490a4e4d77d4.html hmm ja mam też to wszystko co Ty opisales i jeszcze pare dodatków ale koło s-line to nawet nie stało wiec chyba w tej książce to jakieś bzdury piszą
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
hmm dzieki dzieki nad tym programem caly czas mysle tylko nie wiem jak z czasem i zalezy mi tez zeby spalanie nie wzroslo za duzo ps mysle nad pomalowaniem dolow zderzakow ale nie wiem czy bedzie ok co Wy na to ??
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
same sprężyny ale poszedł sporo w dół wczesniej wszedzie bylo na 4 palce teraz na niecale 2 opony 225/45/17 x4 a co do tego drewna to chyba wychodziły oryginalnie tak i według mnie do skóry bardziej pasuje niż karbon
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
dzieku chlopaki jeszce teraz jest obnizone i sciemnione wszytkie szybki oto fotki : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ce3dec8066a63d3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3ffe45abadc99b3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abff0d17b57584a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0a8ae86fbe136c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d1bac07bdcbd000.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae8921795a61dd38.html i jak sie teraz podoba??
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
hmm rozruszalem ta kierownice i niby juz teraz nie przechodzi na tryb awaryjnu ale nie mam pewnosci co do tego ze chodzi jak powinien czasami mam wrazenie na na poł gwizdka ale nigdy wcale sie nie wylaczy turbo wiec cos pomoglo. ale mozliwe ze jeszcze ten zawor i nie wiem jak powinien normalnie chodzic bo to jest 110 +chip wiec musial by sie ktos przejechac kto jezdzi 110 w 100% dobra
-
[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
sliczna maszyna normalnie masz 90 km a po chipie 153 km ?? Gdzie to robiles ?? )
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
dokladnie masz racje rano wstalem i jak jechalem od samego poczatku ostro na obrotach to bylo ok ale popznije przejazdzka na niskich obrotach i nagle turbo nie ma wiec to jest chyba ta kierownica
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
dziekuje bardzo bo z tym szukaniem to h.. wie jak dziekuje za pomoc ale wlasnie wrocilem z przejazdzki po miescie i na kazdym biegu do 4 krecilem go na maksa i kilka razy tak i mam wrazenie ze przeszlo mu zobaczymy rano jak ostygnie hehe
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
hmm z tym vagiem pod jakims ibciazeniem bloku 011 itd to nie mam pojecia o co chodzi ) ale dziekuje zaczne od rozruszania pozniej ten zawor a jak nie pomoze to chyba sprzedam to auto
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
Dziekuje za pomoc zobaczymy co to wyjdzie sa tylko 2 opcje albo kierownica turbo albo n75 wiec zaczne od najtanszej opcji a jak nie pomoze to zawor 280 zl i mam nadzijee ze bedzie po wszystkim. Ps po rozruszaniu kierownicy lub wymiane n75 musze kasowac jakies bledy czy nie potrzebne to bedize?
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
Witam Panowie wiem ze to bylo ale pokażcie mi dokladnie na tej fotce gdzie jest ta kierownica turbiny ktora nalezy rozruszac bo traci mi sie turbo i musze odpalac samochod od nowa. Z gory dziekuje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77f5dbd90fbc8034.html
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
drewno jest oryginalne jak wyszlo nic nie klejone zadna tandeta z gieldy a radio jest firmowe ale nie audi ale napewno lepiej gra Jeszcze tylko na wiosne zawieszenie i na dniach szyby na max czarno
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
1.9 Tdi 110 km + chip
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
Sprzedane: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fcc577b9c55ee90.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f0040428a83ab53.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/nrf77atk72uvw8hn.html Kupione: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/779cebb65d7e0a3e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e954d4b192d36a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92a07dd8e2571b2e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9e99b5fde625e12.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf4d9deb6c1cefbe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d8c059e76042e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f0f44c6dab91662.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a469528ed406972.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f322baece201906.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1f1490a4e4d77d4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45f491ddc4800a72.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68064a50c002e109.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45ff64b52334aeb1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f0f44c6dab91662.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb3542f3ad0a8452.html
-
Szyberdach nie dziala...
hmm no wlasnie sprawdzalem i z tych co sa to wszystkie ok a nie wiem ktory od szyberdachu bo nie mam opisu na klapce a jak juz kupilem to auto to nie dzialal [ Dodano: 20-11-2006, 22:13 ] ktory to jest dokladnie przekaznik jak go poznam i w ktorym dokladnie jest miejscu:> ??
-
Szyberdach nie dziala...
aha dziekuje wiec to jest wina przekaznika?? Ale szyby wszystkie mi dzialaja
-
TURBO
i co to moze byc moze juz ktos to mial wiec bede wiedzial co wymienic i spokoj juz pisaliscie ze zaworek n 75 ale gdzie on jest i jaki koszt ? Co to jeszcze moze byc ? Moze to byc uszkodzone turbo ?? Pikuś: zamykam bylo wiele razy.
-
TURBO
ale to jest czasami tak ze rusze 1 bieg 2 bieg na maksa nawet dobrze temp nie zlapie i jak juz wrzucam 3 to juz nie przyspiesza tak jak powinien tylko od nowa trzeba odpalic silnik
-
TURBO
HMM samochod jest po chipie i nie wiem czy wczesniej takie cos bylo czy dopiero po przerobce. Jak mozna wiedizec to jakie to moga byc przyczyny ?