Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9TDI_S-Line

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. aha spoko zdecyduje sie na Monroe Dzieki wielkie
  2. dokładnie tak
  3. Powiedzcie mi co sądzicie o amortyzatorach monroe ponieważ chcę takie założyc do A4.
  4. REMUS REMUS I TYLKO REMUS
  5. no widzisz tak jest napisane co ja na to poradze spanky...
  6. Zaraz dam ta ksiazke tylko polece do kumpla zeby mi zeskanował [ Dodano: 02-01-2007, 14:23 ] Prosze Bardzo... http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/skanuj.jpg
  7. No wiecie tak pisało w ksiązce i ja w to uwierzyłem.... Tez tak mysle ze autko nie jest tam zadne super Extra bo widziałem wiele lepszych na forum.. Mi tam sie podoba... Kupiłem auto na takie jakie mnie stac :|
  8. Kurde czlowieku czy ty jestes slepy??? Jest Zdjecie Telefonu... Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla) Jest Też i BOSE.... Napiłes sie czy co??
  9. Musisz rozebrac obicie drzwi i zobaczyc co jest grane.. Moze wystarczy tylko malutki zabieg (smarowanko) i po strachu...
  10. pokaz mi audi która telefon originalnie montowany podgrzewane siedzania i system BOSE [ Dodano: 01-01-2007, 23:32 ] a po drugie tak pisze w książce serwisowej...
  11. Brakuje mi mocy bo tak poza tym mam wszystko :diabel2: :diabel2: :diabel2:
  12. bardzo was pszepraszam ze nie dałem fotek ale poprostu ich nie zrobiłem bo było ciemno a flesz we moim telefonie nie styka za bardzo. Przepraszam jeszcze raz postaram sie dzisiaj dodać fotki...
  13. Moja A4 B5 z 96r Wysposażenie: Pełna Elektryka ( 4xszyby, lusterka, szyberdach) Klimatronic Podgrzewane siedzenia Telefon (oryginalny Audi) Komputer Pokładowy 2x AirBag Sportowa (szyta) Kierownica z S8 Radio Audi Delta CC ( BOSE 6 gł i Tuba) Silnik i Mechanika: 1.9 TDI 110KM ABS Oto Fotki: ( A raczej ich linki :mikolaj: ) Sorki ze autko brudne ale w trasie jestem i nie zdazyłem wymyc http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi1.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi2.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi3.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi4.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi5.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi6.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi7.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi8.JPG Niedługo dam fotki jak auto bedzie czyte i jak nie bedzie tych wszystkich smieci w srodku... :diabel:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.