-
Amortyzatory
aha spoko zdecyduje sie na Monroe Dzieki wielkie
-
Amortyzatory
dokładnie tak
-
Amortyzatory
Powiedzcie mi co sądzicie o amortyzatorach monroe ponieważ chcę takie założyc do A4.
-
Jakiej firmy tłumik??
REMUS REMUS I TYLKO REMUS
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
no widzisz tak jest napisane co ja na to poradze spanky...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Zaraz dam ta ksiazke tylko polece do kumpla zeby mi zeskanował [ Dodano: 02-01-2007, 14:23 ] Prosze Bardzo... http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/skanuj.jpg
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
ciekawe czym ;/
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
a jak mam ci ja pokazac...???
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
No wiecie tak pisało w ksiązce i ja w to uwierzyłem.... Tez tak mysle ze autko nie jest tam zadne super Extra bo widziałem wiele lepszych na forum.. Mi tam sie podoba... Kupiłem auto na takie jakie mnie stac :|
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Kurde czlowieku czy ty jestes slepy??? Jest Zdjecie Telefonu... Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla) Jest Też i BOSE.... Napiłes sie czy co??
-
Problem z el.szybami
Musisz rozebrac obicie drzwi i zobaczyc co jest grane.. Moze wystarczy tylko malutki zabieg (smarowanko) i po strachu...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
pokaz mi audi która telefon originalnie montowany podgrzewane siedzania i system BOSE [ Dodano: 01-01-2007, 23:32 ] a po drugie tak pisze w książce serwisowej...
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Brakuje mi mocy bo tak poza tym mam wszystko :diabel2: :diabel2: :diabel2:
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
bardzo was pszepraszam ze nie dałem fotek ale poprostu ich nie zrobiłem bo było ciemno a flesz we moim telefonie nie styka za bardzo. Przepraszam jeszcze raz postaram sie dzisiaj dodać fotki...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Moja A4 B5 z 96r Wysposażenie: Pełna Elektryka ( 4xszyby, lusterka, szyberdach) Klimatronic Podgrzewane siedzenia Telefon (oryginalny Audi) Komputer Pokładowy 2x AirBag Sportowa (szyta) Kierownica z S8 Radio Audi Delta CC ( BOSE 6 gł i Tuba) Silnik i Mechanika: 1.9 TDI 110KM ABS Oto Fotki: ( A raczej ich linki :mikolaj: ) Sorki ze autko brudne ale w trasie jestem i nie zdazyłem wymyc http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi1.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi2.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi3.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi4.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi5.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi6.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi7.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi8.JPG Niedługo dam fotki jak auto bedzie czyte i jak nie bedzie tych wszystkich smieci w srodku... :diabel:
1.9TDI_S-Line
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta