Treść opublikowana przez 1.9TDI_S-Line
-
Amortyzatory
aha spoko zdecyduje sie na Monroe Dzieki wielkie
-
Amortyzatory
dokładnie tak
-
Amortyzatory
Powiedzcie mi co sądzicie o amortyzatorach monroe ponieważ chcę takie założyc do A4.
-
Jakiej firmy tłumik??
REMUS REMUS I TYLKO REMUS
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
no widzisz tak jest napisane co ja na to poradze spanky...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Zaraz dam ta ksiazke tylko polece do kumpla zeby mi zeskanował [ Dodano: 02-01-2007, 14:23 ] Prosze Bardzo... http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/skanuj.jpg
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
ciekawe czym ;/
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
a jak mam ci ja pokazac...???
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
No wiecie tak pisało w ksiązce i ja w to uwierzyłem.... Tez tak mysle ze autko nie jest tam zadne super Extra bo widziałem wiele lepszych na forum.. Mi tam sie podoba... Kupiłem auto na takie jakie mnie stac :|
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Kurde czlowieku czy ty jestes slepy??? Jest Zdjecie Telefonu... Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla) Jest Też i BOSE.... Napiłes sie czy co??
-
Problem z el.szybami
Musisz rozebrac obicie drzwi i zobaczyc co jest grane.. Moze wystarczy tylko malutki zabieg (smarowanko) i po strachu...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
pokaz mi audi która telefon originalnie montowany podgrzewane siedzania i system BOSE [ Dodano: 01-01-2007, 23:32 ] a po drugie tak pisze w książce serwisowej...
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Brakuje mi mocy bo tak poza tym mam wszystko :diabel2: :diabel2: :diabel2:
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
bardzo was pszepraszam ze nie dałem fotek ale poprostu ich nie zrobiłem bo było ciemno a flesz we moim telefonie nie styka za bardzo. Przepraszam jeszcze raz postaram sie dzisiaj dodać fotki...
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Moja A4 B5 z 96r Wysposażenie: Pełna Elektryka ( 4xszyby, lusterka, szyberdach) Klimatronic Podgrzewane siedzenia Telefon (oryginalny Audi) Komputer Pokładowy 2x AirBag Sportowa (szyta) Kierownica z S8 Radio Audi Delta CC ( BOSE 6 gł i Tuba) Silnik i Mechanika: 1.9 TDI 110KM ABS Oto Fotki: ( A raczej ich linki :mikolaj: ) Sorki ze autko brudne ale w trasie jestem i nie zdazyłem wymyc http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi1.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi2.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi3.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi4.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi5.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi6.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi7.JPG http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi8.JPG Niedługo dam fotki jak auto bedzie czyte i jak nie bedzie tych wszystkich smieci w srodku... :diabel:
-
GPS z A6 do A4
to mi jakos nie pomogło chodzi mi o nie kolorowe nawi a nie jakies za 1900zł ;/
-
Radio gamma funkcja galla
ja tez mam ten sam problem. Mam ta funkcje jak GALA ale kompletnie nie wiem jak ją używać... Moze mi ktos powiedziec jak?? pamieetam ze od pewnego czasu jak zaczełem sie tym bawic to gdy sluchałem muzyki i gwałtownie przyspieszałem robiło się jakby głosniej...
-
Gdzie głośniki w Avancie?
ale wrzucasz je w temat.... A tu koles chiał tylko sie dowiedziec gdzie sa głosniki w AVANCIE a my tu juz o systemach BOSE gadamy... :/
-
Gdzie głośniki w Avancie?
kurde człowieku my tu nie rozmawiamy o GŁOSNIKACH za kilkatysiecy tylko o systemie BOSE a to co innego....
-
Gdzie głośniki w Avancie?
mówie o tym papierowm subwooferze... co jak co ale nie widzialem w autach lepszego sprzetu seryjnego niz maja AUDI MERCEDES I VW
-
[AFN/AVG]chiptuning: jaka moc i moment
Witam nosze się z zamiarem włożenia chipa do mojej A4. Posiada ona silnik 1.9 TDI 110KM Prosze mi powiedziec ile na oko bedzie miała koni po chipie :/
-
GPS z A6 do A4
Mój wujek ma w A6 Nie kolorowe GPS. kazdy napewno wie o co mi chodzi, ze chodzi mi o ten GPS co wyswietla sie w komputerze poklad. miedzy zegarami... ja mam taki wyswietlacz ale nie mam GPS czy mozna to jakos przerobic aby bylo...
-
Gdzie głośniki w Avancie?
Głupoty walicie... W moim audi jest Stary BOSE 6 głosników i tuba i WYJEBANIE GRA przy niskich basach cała buda się trzesie dosłownie... :>
-
Doczego służy GALA i jak Używać
a opiszesz mi jak to uzywać :/ bo ja niewiem jak ?sa 3 ssuwaki ale niewiek który jest do czego... [ Dodano: 29-12-2006, 21:00 ] to co nikt mi nie pomoze juz z tym problemem??????????? :/ :< :<
-
Doczego służy GALA i jak Używać
Witam posiadam Audi A4 z 96r mam w niej oryginalnie zamontowane radio Audi Delta CC z Systemem Bose.. Kiedy wyłącze radio nacisne przycisk TP wraz z włączeniem radia włącza mi się taka Opcja jak GALA TA i VOL do czego to słuzy.Przy kazdej z tych opcji jest ssuwak którym mozna ruszać ale całkowicie niewiem do czego to słuzy i jak to używać. Prosze o dokładne wytłumaczenie... [glow=red]dark79: zapraszam kolege do przywitania sie w dziale NEWBIE i lektury regulaminu[/glow]