Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie głośniki w Avancie?


Wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek - przerabiałem ten temat, ale narazie dałem sobie na wstrzymanie. ASO - w trakcie zamawianie maskownic na tylne drzwi - odmówiłem i zrezygnowałem narazie. Okazało się że nie mają na miejscu, trzba zamówić i czekać - a co najważniejsze gość powiedział że jak nie ma ori z tyłu to trzeba jeszcze zamówić boczki bo nie będzie jak umocować maskownic. Nie miałe w ręku maskownic, ani boczków ori to sobie narazie odpuściłem. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sedana, jak odkręciłem tylne boczki to od środka jest ładne miejsce na głośniki najmniej 16ki, wystarczyło by jakąś maskownice z głośnika zamontować i by było, no chyba ze chcecie mieć ładnie ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie tylnich boczków i montaż głośników może okazać się bardzo kosztowne. Polecam zakup paneli na przedni drzwi by zamontować 16,5 calowe dobre separowane głośniki do tego skrzynię w bagażniku wszystko wzmocnić bo radyjko nie pociągnie i rozkoszować się dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Avancie mam głośniki tylko w przednich drzwiach. Chciałbym dołożyć 2 lub 4 na tył. Gdzie są montowane seryjnie pozostałe głośniki w Avantach?

Mam znajomego, który w avancie ma seryjne zamontowany Głośnik typu subwofer w bagażniku z boku obok amora od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Avancie mam głośniki tylko w przednich drzwiach. Chciałbym dołożyć 2 lub 4 na tył. Gdzie są montowane seryjnie pozostałe głośniki w Avantach?

ja mam fabryczny system AudiBose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fabryczny syste Bose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......

Ja mam tak samo tylko brak u mnie BOSE, a szkoda bo slyszalem, ze ladnie to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fabryczny syste Bose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......

Ja mam tak samo tylko brak u mnie BOSE, a szkoda bo slyszalem, ze ladnie to gra.

dobrze słyszałes ...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie tylnich boczków i montaż głośników może okazać się bardzo kosztowne. Polecam zakup paneli na przedni drzwi by zamontować 16,5 calowe dobre separowane głośniki do tego skrzynię w bagażniku wszystko wzmocnić bo radyjko nie pociągnie i rozkoszować się dźwiękiem.

Dlaczego przerabianie tylnych boczków jest kosztowne i jakie panele masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie tylnich boczków i montaż głośników może okazać się bardzo kosztowne. Polecam zakup paneli na przedni drzwi by zamontować 16,5 calowe dobre separowane głośniki do tego skrzynię w bagażniku wszystko wzmocnić bo radyjko nie pociągnie i rozkoszować się dźwiękiem.

Dlaczego przerabianie tylnych boczków jest kosztowne i jakie panele masz na myśli?

Panele Phonocar by zamontować z przodu 16,5 albo szukanie na allegro gościa co robi chałupnicza motodą nieco taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Avancie były założone głośniki fabrycznie w drzwiach przednich i tylnych . Kumple w pracy byli pod wrażeniem, że tak fajnie grają. Do tej pory myślałem, że to standard w każdym Avancie. Zaglądałem do nich, ale nie są opisane, jakiej firmy i jakiej są mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Avancie były założone głośniki fabrycznie w drzwiach przednich i tylnych . Kumple w pracy byli pod wrażeniem, że tak fajnie grają. Do tej pory myślałem, że to standard w każdym Avancie. Zaglądałem do nich, ale nie są opisane, jakiej firmy i jakiej są mocy?

Z przodu najprawdopodobniej masz nokii coś około 25~35W bo radyjko ori ma na wyjściu 20W, ja takie miałem ale zmieniłem sobie na JBL CS 2105 i jak na 13" grają cudnie ale to jednak tylko 13.. z tyłu są 16" zasilane z suba ale się nie orientuje jakiej mocy a chetnie bym się dowiedział bo w przyszłości pewnie je zamienie.. i w bagażniku sub 70W.

Mocy ten zestaw ma niewiele ale ładnie to dobrali bo gra przyjemnie.

mimo wszystko[fade] BOSE[/fade] mi się maży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky napisał/a:

Pikuś napisał/a:

spanky napisał/a:

ja mam fabryczny syste Bose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......

Ja mam tak samo tylko brak u mnie BOSE, a szkoda bo slyszalem, ze ladnie to gra.

dobrze słyszałes ......

To chyba oboje mało słyszeliście

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 17-12-2006, 18:59 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

no to kolega pojechal po bandzie :twisted: BOSE gra dobrze!! Potwierdza to wszyscy ktorzy jechali moja niunia...ehe okazalo sie ze jednak ma 8, a nie 6 glosnikow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, może kolega źle się określił :mrgreen: (pewnie chciał powiedzieć że nie gra źle)

ja powiem tak, kolega ma A6 z 2000 roku na chyba pełnym wypasie i między innymi ma również BOSE ale jakość nie umywa sie nawet do tego jak gra np. u mnie gdzie nia ma BOSE tylko zwykła jakas tania tuba (na minus jest tylko to ze zajmuje kawalek bagażnika) :cool:

chodzi o to że ten bas z BOSE ta jakby popierdułka jakaś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn

chodzi o to że ten bas z BOSE ta jakby popierdułka jakaś :mrgreen:

Bo BOSE charakteryzuje się miekkim dźwiękiem :mrgreen: i głośnikami z podwójnymi cewkami, czyli 2 Ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oboje mało słyszeliście

nie wiem, co masz na mysli :?: (porosimy o poparcie jakimis przykladami z fabrycznych instalacji Audio w innych samochodach)

... ale jak na audio instalowane fabrycznie (oczywiscie za doplata ;-) ) to gra to bardzo fajnie .....

P.S podpisujesz sie jako "audio expert" wiec oczekuje konkretnej odpowiedzi ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się wydaje że BOSE jest bardzo dobrą popierdułką ;) przestronność dźwięku fajna jak się rozkręci to też przyzwoicie gra, ogólnie doznania dla ucha miłe, jednak czegoś brakuje, dynamika i niskie tony pozostawiają sporo do życzenial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...