Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mandarynki :mrgreen:

Opublikowano

wesolyvip, no ladna bryczka.

mam tylko jedna uwage jakimasz silnik w seri :?:

Opublikowano
  • Autor

1.9 Tdi 110 km + chip

Opublikowano

baaardzo ladne auto ... zmień tylko radio na oryginalne albo jakieś czarne z podświtleniem czerwonym

Opublikowano

autka ladne :) tylko to radio troche psuje wyglad wewnetrzny

Opublikowano

pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele :wink:

Opublikowano

ładna i z drewnem ktore ladnie wyglada tak samo jak u mnie :mrgreen: felgi tez dosc ladne

Opublikowano
pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele :wink:

pseudo??

Opublikowano
pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele :wink:

pseudo??

Innymi slowami "ala drewno" :mrgreen:

Opublikowano
pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele :wink:

pseudo??

Innymi slowami "ala drewno" :mrgreen:

wiem, co znaczy pseudo, ale myslalem, ze jest tam prawdziwe drewno, a przynajmniej sklejka drewniana. wydawalo mi sie, ze u mnie byla...

Opublikowano

pet3r, wlsanie "wydawalo" Ci sie. :mrgreen:

Opublikowano
pet3r, wlsanie "wydawalo" Ci sie. :mrgreen:

byla to na pewno sklejka, na plastik nie wygladala, bo plastik nie ma takiej struktury :P sklejka jak sklejka ale drewniana byla... chyba, ze ostatnia warstwa byla jakims tandetnym plastikiem??

Opublikowano

pet3r, to jest naklejane na plastikowa listwe. :mrgreen:

Bylo sobie jedna zdemontowac to bys widzial.

Opublikowano
pet3r, to jest naklejane na plastikowa listwe. :mrgreen:

Bylo sobie jedna zdemontowac to bys widzial.

demontowalem ramke panelu klimatronika i byla ze sklejki.

Opublikowano
demontowalem ramke panelu klimatronika i byla ze sklejki.

Nie temat by tu o tym dyskutowac ale klucilbym sie.

Jak cos to zaraz zalozymy nowy aby wyjasnic.

Opublikowano

ładny sedanik, "pajączki" fajnie się prezentują :wink:

Opublikowano
  • Autor

drewno jest oryginalne jak wyszlo nic nie klejone zadna tandeta z gieldy a radio jest firmowe ale nie audi ale napewno lepiej gra ;)

Jeszcze tylko na wiosne zawieszenie i na dniach szyby na max czarno

Opublikowano
wiem, co znaczy pseudo, ale myslalem, ze jest tam prawdziwe drewno, a przynajmniej sklejka drewniana. wydawalo mi sie, ze u mnie byla...

audi to niestety nie RolsRoyce przykro mi buahahaha :mrgreen: sorki ale nie mogłem sie powstrzymać :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.