Laser wyczyściłem w zmieniarkę ale dalej nie chciał czytać nagranej płyty, kupiłem lepszą płytę za 5,40zł podobno pokryta złotem nagrałem na innym laptopie i poszło, ale i tak coś jeszcze jest nie tak do wrzuciłem dwie płyty do kasetki a odczytuje tylko jedną drugiej wogule nie widzi
Witam Wszystkich forumowiczów mam pytanie odnośnie zmieniarki płyt CD
W moim audi jest zmieniarka panasonic na 6 CD i nie chce czytać płyt nagranych na komputerze czyta tylko org płyty np płyta disco polo z gazety czyta normalnie a nagrałem CD audio najwolniejszą prędkością i zmieniarka jej nie czyta nawet jej nie widzi bo w radiu nie idzie przełączyć na ten nr płyty
I teraz pytanie czy wszystkie zmieniarki panasonic czytają tylko org płyty czy tylko moja tak ma ?