Treść opublikowana przez Dave091
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
czytałem że varta robi dobre aku
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Czyli kupić taki 60 Ah 540 A ? A jaka firme polecacie ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam jakie aku polecacie do mojego audi a4 b6 2.0 ALT bo mi powoli pada aktualnie ma centre 60 Ah 540 A orginalnie z kodów był 60 Ah 280 A alternator 120 A
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A czy ten zestaw będzie współgrał z radiem chorus 2 bo takie posiadam
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mam właśnie okazje kupić cały zestaw za 400zł 10 GŁOŚNIKÓW WZMACNIACZ i KOMPLETNA INSTALACJA WYPLECIONA CAŁA ZE WSZYSTKIMI WTYCZKAMI ale boje się trochę tego ogromu pracy
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A wymiana samego suba na Bose da jakiś efekt
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam pytanie dla tych którzy przeszli z Harmana na Bose jest jakaś wyraźna różnica w dźwięku gra lepiej głośnik ?????
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
OK dzięki za info zaraz zamawiam olej i preparat do płukania
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A jak dokładnie to zrobić spuszcza olej leje ten preparat + nafta i odpalam ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A preparat do płukania jaki polecasz ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Mam jeszcze jedno pytanie Panowie kupiłem audi w kwietniu i wlałem 15W40 Castrol Magnatec czy ten olej jest dobry czy lepiej teraz wlać ten motul synergy 6100 10w40 czy poczekać do następnej wymiany ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
magicman od kogo kupiłeś ten olej ? bo tez bym chetnie kupił
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Mam jeszcze jedno pytanie Panowie odnośnie oleju bo teraz właśnie go wymieniałem i wlałem 15W40 Castrol Magnatec czy ten olej jest dobry czy lepiej mogłem wlać 10W40 ?
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
dzis zamówiłem wkład pompy paliwa i pytanie czy ciezko to rozebrać i wymienić ? Witam ponownie pompa wymieniona i zrobiłem logi dynamiczne możecie zerknąć http://vaglog.pl/log_221327.html http://vaglog.pl/log_221326.html z góry dzieki
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Który blok mam ustawić w logach żeby sprawdzić ciśnienie ?
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Czyli to napewno pompa paliwa tak ?
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Wszystkie filtry wymieniłem oleju paliwa i powietrza Pompa paliwa do wymiany ta w zbiorniku czy gdzie ona się znajduje ? A tak z ciekawości po których wartościach stwierdziłeś że pompa do wymiany ?
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
zrobiłem logi dynamiczne http://vaglog.pl/log_217789.html http://vaglog.pl/log_217788.html Wczoraj znowu zdążyła się ta dziwna sytuacja wyjeżdżałem z pod sklepu wrzuciłem 1 potem 2 i doszło do 2200 obr i przymuliło deptałem po gazie ale obroty spadały, spadły do ok 600-700 i wszystko wróciło do normy audi wystrzeliło do przodu
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Na jałowym biegu trochę nie równo pracuje nie widać tego na obrotomierzu ale czuć w fotelu ja trzęsie po drogie mam to audi od trzech miesięcy i już ze 5-6 razy zdażyło się ze podczas jazdy, ruszania lub poprostu stojąc na krzyżówce silnik się dławi a nawet gaśnie i po chwili jest wszystko ok Ostatnio wymieniłem olej filtry oleju paliwa powierza i świece Vag nie pokazuje żadnych błędów
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Witam możecie spojrzeć na logi i sprawdzić co jest nie tak będe wdzęczny http://vaglog.pl/log_217294.html http://vaglog.pl/log_217293.html http://vaglog.pl/log_217292.html http://vaglog.pl/log_217291.html http://vaglog.pl/log_217290.html http://vaglog.pl/log_217289.html http://vaglog.pl/log_217288.html http://vaglog.pl/log_217287.html
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
gregor2208 przeczytałem praktycznie cały temat i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie nie jestem jakimś elektronikiem samochodowym a Vagiem bawię się dopiero od paru dni także jak by ktoś mógł napisać co zmienić żeby zamias dystansu pokazywało się średnie spalanie to będę wdzięczny.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wiam mam pół fis i pytanie czy jest mozliwosć Vag-iem zmiana wyswietlania informacji fis z pozostałego dystansu na średnie spalanie ??? jesli ktoś wie to prosze o rozpisanie gdzie trzeba wejśc i które wartosci pozmieniać z góry dzieki.
-
Audi concert 2 kodowanie
OK ale dlaczego chorus gra lepiej od concert ? U siebie mam 10 głośników po 2 w drzwiach centralny i subwoofer w bagażniku Ustawienia w VAGu mam takie 01000 63356
-
Audi concert 2 kodowanie
Witam wczoraj wymieniłem radio w moim audi z chorusa na concert Radio concert gra ok ale na radiu chorus były lepsze basy Dziś podpiąłem radio pod VAGa i ustawiłem kodowanie w concert na takie jak było w chorus i dalej to samo Jak to ustawić żeby basy były jak w chorus a może jest jakieś ukryte menu w którym się basy podkręca Może ktoś poda swoje ustawienia z radia concert w którym ma lepsze basy Proszę o pomoc
-
czujniki parkowania brak sygnału dzwiekowego
Witam mam pytanie czy po wymianie jednego czujnika parkowania z tyłu w audi a4 b6 trzeba coś robić VAGiem w komputerze czy wszystko będzie śmigać ?