-
Jaki akumulator kupić do Audi?
czytałem że varta robi dobre aku
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Czyli kupić taki 60 Ah 540 A ? A jaka firme polecacie ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam jakie aku polecacie do mojego audi a4 b6 2.0 ALT bo mi powoli pada aktualnie ma centre 60 Ah 540 A orginalnie z kodów był 60 Ah 280 A alternator 120 A
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A czy ten zestaw będzie współgrał z radiem chorus 2 bo takie posiadam
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mam właśnie okazje kupić cały zestaw za 400zł 10 GŁOŚNIKÓW WZMACNIACZ i KOMPLETNA INSTALACJA WYPLECIONA CAŁA ZE WSZYSTKIMI WTYCZKAMI ale boje się trochę tego ogromu pracy
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A wymiana samego suba na Bose da jakiś efekt
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam pytanie dla tych którzy przeszli z Harmana na Bose jest jakaś wyraźna różnica w dźwięku gra lepiej głośnik ?????
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
OK dzięki za info zaraz zamawiam olej i preparat do płukania
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A jak dokładnie to zrobić spuszcza olej leje ten preparat + nafta i odpalam ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A preparat do płukania jaki polecasz ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Mam jeszcze jedno pytanie Panowie kupiłem audi w kwietniu i wlałem 15W40 Castrol Magnatec czy ten olej jest dobry czy lepiej teraz wlać ten motul synergy 6100 10w40 czy poczekać do następnej wymiany ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
magicman od kogo kupiłeś ten olej ? bo tez bym chetnie kupił
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Mam jeszcze jedno pytanie Panowie odnośnie oleju bo teraz właśnie go wymieniałem i wlałem 15W40 Castrol Magnatec czy ten olej jest dobry czy lepiej mogłem wlać 10W40 ?
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
dzis zamówiłem wkład pompy paliwa i pytanie czy ciezko to rozebrać i wymienić ? Witam ponownie pompa wymieniona i zrobiłem logi dynamiczne możecie zerknąć http://vaglog.pl/log_221327.html http://vaglog.pl/log_221326.html z góry dzieki
-
audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie
Który blok mam ustawić w logach żeby sprawdzić ciśnienie ?
Dave091
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta