Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

killler

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam dziś zabrałem się za wymianę tej rurki rurkę dostałem z toprana starą połamaną wyciągnąłem włożyłem nowa ale jak założyć ta gumę która jest od góry wchodzi na rurkę i opiera się o kolektor od spodu?
  2. Witam zbliża się wymiana rozrządu w moim Alteku.co obecnie polecacie i w jakiej konfiguracji? Do kogo z forum warto uderzyć w sprawie części?
  3. byla dziura w dolocie ten krotki gumowy lacznik cakly od dołu rozerwany. po wymianie auto smiga jak nowe
  4. nikt nic nie podpowie ?
  5. witam od jakiegos czasu moja b5 stracila moc, dzis zrobilem logi, najpierw na postoju statyczne razem grupe 003 i 011, pozniej juz osobno proby dynamiczne 003 008 011 prosze o ocene co moze byc przyczyna.auto jest strasznie mułowate w ogole nie chce jechac statyczny 003 011 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbc02128701a84cc876a543 dynamiczny 003 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbc02128701a84 dynamiczny 008 https://log.malonetuning.com/chart/253234#H8KLCAA2w53CuVwCA03Di8ORCsKDMAzChcOhd8OJdQJ2w6xtSi%2FCuhnCusKANsKSw4bDocO2w7TCswrDg8OLcz7DvhjDocKpw7NDKlMxXcKXBjgkw6zDp8KkJl%2FDnidCw6HDisKWwp3DocKUw7pmc3LCpcKNw7Imwr04wps8wo7DtMO5X2BSXn4kwo3DvQJxw4DCgMK3woQQDsOMwqtrWybDsW7DocKew5IPwpPCiMKUTMKTAAAA dynamiczny 011 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbc02158701a84cc876a545 przed zrobioeniem logów sprawdzilem bledy i ich nie bylo po wykonaniu logów sprawdzilem ponownie bledy i wyskoczylo cos takiego 1 Blad Zapis.: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference prosze o pomioc
  6. no to u mnie jest tak samo. kurde ciezko cos stwierdzic, jednym pomaga wymiana podciśnien, innym wymiana czujnika sprzegla, a innym nic nie pomaga
  7. no wlasnie tak dokladnie tego nie sprawdzalem, znajde wolny czas to sie moze tym zajme. a ty juz wymieniles czujnik na nowy ?jesr ok tak jak po odpieciu ?
  8. witam po przerwie i ja odlaczylem czujnik pedału sprzegła i jest moim zdaniem lepiej. na rozgrzanym silniku mozna dokonywac szybkiej zmiany biegów, tzn wciskam sprzeglo puszczam gaz zmianiam bieg i odrazu puszczam sprzegło i nie ma podbicia obrotów ani tego szarpniecia jak bylo wczesniej.takze po wcisnieciu sprzegła obroty przestaly sie podbijac i chyba szybciej spadaja, najlepiej bylo y przejechac sie sprawnym autem i wtedy porównac jak to działa. czujnika nie wyciagalem ale sprawdzajac kiedys w vagu wychodzilo ze działa takze prewnie przyczyna gdzie indziej, podcisnienia nic nie ruszlaem jedynie czwórnik odmy został wymieniony. potencjometr gazu ? moze faktycznie tutaj cos byc nie halo warto to sprawdzic i porównac wartosci kogos u kogo wszystko działa jak nalezy no i u tych co nie jest ok. ESP działa jak nalezy nic sie nie swieci. mysle ze po odpieciu czujnika ECU pewnie pobiera jakies wartosci domyslne i i naczej steruje dawka paliwa itp itd podobnie miałem gdy kiedys odpialem przeplywomierz i tez bylo lepiej wtedy akurat chodzilo o inna usterke.
  9. napisz mi tam na pw jak sie do niego dostac bo jeszcze tam nie zagladalem to zerkne moze w weekend
  10. ale to chyba na odlaczonym nie powinno byc ok hm ?a moze poprostu po odlaczeniu jest podobnie jak z odlaczeniem przeplywki ze brane sa wartosci domysne z Ecu nie wiem... ja swoj czujnik sprawdzalem vagiem juz nie pamietam w jakich to bylo blokach ale wciskajac sprzeglo zmienialy sie wartosci z 0 na 1
  11. z tego co wiem oba sa ojednakowe
  12. tam przy wejsciu czwórnika w pokrywe ma byc oring, jesli jest luz to albo go nie ma albo jest za cienki, dobierz grubszy albo zalóz 2 sztuki i bedzie szczelnie
  13. no dokladnie u jednych pomaga u innych nie i to jest zagwozdka, ja wymienilem tylko czwórnik odmy, ezektora i zaworków nie ruszałem bo skoro u innych to nie pomaga to szkoda kasy. moze kiedys wymienie jak znajde czas i checi
  14. no fajne to nie jest ja robie tak ze puszczam gaz i dop za moment wciskam sprzeglo, albo tez wciskam sprzeglo odczekuje chwile i zmieniam bieg, wtedy jest to znosne
  15. ja odpuściłem temat, jezdze tak jak jest, przyzwyczailem sie... tak naprawde chyba nikt nie wie do konca co jest tego przyczyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.