Treść opublikowana przez GigBoy
-
A4 B6 Avant !
Jak coś to pisz na PW zawsze można coś pomyśleć na gorące dni
-
A4 B6 Avant !
Nowe Felgi na Lato O.Z. TITAN opony Falken 225/45/17 Ostanie przeżycia silnych wiatrach I nowa szyba Wielkie podziękowania dla Kolegi z Forum z okolic Krosna u którego kupiłem szybę
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Mam pytanie będą dostępne na Dynówce może jakieś gadżety klubowe? Będzie miał ktoś z forumowiczów? tak tylko z Ciekawości pytam
-
A4 B6 Avant !
Witam ! Niedawno kupiłem Audi mam Go pierwszy raz w moim życiu i jestem mile zaskoczony że takie autko mi sie trafiło Autko z Francji sprowadzone i jestem tutaj pierwszym właścicielem Auto z 2002 roku o pojemności 1.9 TDI wiadomo 130 KM Z przebigiem 260 tys km. Auto jest dobrze wyposażona jak dla mnie; - autoalarm - klima dwustrefowa - halogeny - tempomat - komputer pokladowy FIS - siedzenia "kubełkowe" - siedzenia elektryczne regulacją - podłokietnik (przód-tył) - radio ori - skrzynia 6 biegowa - przyciemniane szyby - 4 el szyby - elektryczne lusterka - ABS - ESP - hak - pakiet chrom - 9 głośników + wzmacniacz + subofer - felgi ori 205/55/16 - od B7 W przyszłości : - Zawieszenie sportowe, - Felgi 17, - Może nowe głośniki w drzwi dla lepszych efektów, - Podkręcenie silnika do 150 KM, Pozdrawiam
-
Szwankuje prędkościomierz
Witam mam taki problem nie wiem czy był taki temat i czy ktoś juz miał taki problem ale szwankuje mi prędkościomierz od 0 do 35 km/h idzie dobrze powyżej to skacze cały czas a od 100 km/h oszukuje co najmniej o 30-40 km/h... I nie wiem co to może być podpinałem pod komputer i błędów nie wyświetliło... NIe wiem co zrobić może ktoś ma jakiś pomysł? w razie czego mogę podrzucić filmik prędkościomierza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem nowym posiadaczem A4 B6 Avant 2002. Pierwszy raz mam Audi i myślę że w razie problemów pomożecie mi Witam jeszcze raz i Pozdrawiam !