-
Spociki Łódzkie
Nie, oświadczenie.
-
Spociki Łódzkie
Nie, nie z jego winy. Kumpel za daleko się wysunął i OficeR go zachaczył jadąc po pierwszeństwie.
-
Spociki Łódzkie
Spoko subskrypcja działa
-
Spociki Łódzkie
Ok, to ja dziś odpuszczam. Pozdarawiam
-
Spociki Łódzkie
Jest gdzie, nie ma o której :-)
-
Spociki Łódzkie
Hej. Jako że pocas nie odpisał mi na pw o spotkaniu, to gdzie aktualnie odbywają się spoty? Jak mi się uda to bym podjechal. Może przyjedzie.
-
Spociki Łódzkie
Witam. Niestety rem1k nie daje znaku zycia na pw. Mógłbym prosić kogoś to ma z nim kontakt o odezwanie siędo mnie? Dzieki z góry:)
-
Spociki Łódzkie
Pytanie - który remik: http://a4-klub.pl/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1 ?
-
Montaż dedykowanego uchwytu do telefonu.
Witaj. Po 1. Dostać czarny kabel to żaden problem. po 2. nie wiem jakie gniazdo zamontowałeś, ale są ogólno dostępne gniazda USB. Zajmuje mniej miejsca i można w dyskretniejszym miejscu zamontowac. Zasilacz od tyłu wtedy lezy. Po 3. Samo miejsce na telefon ok.
-
Spociki Łódzkie
Witajcie;) Planuje zakup S4 B8 3.0 TFSI i chętnie poznałbym kogoś z łódzkiego, kto to auto, jeździ na co dzień i powie mi co nieco więcej niż google. Jest ktoś z łódzkiego kto ma ten model? Pozdrawiam Tomek.
WooojaS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta