Treść opublikowana przez fox_tychy
-
Nie regularne stuki pod autem
U mnie stuki były głównie na biegu jak był na luzie było w miarę ok jak się okazało koło zamachowe było popękane i dla tego tak stukało
-
zapalniczka
Ja mam poprowadzony od stacyjki ale to jest samoróbka, wydaj mi się że idzie bezposrednio od bezpieczników...
-
zapalniczka
Jeżeli jest napięcie to może coś w samej zapalniczce sie pod wpływem przepięcia poluzowało. Posprawdzaj kabelki w kostkach i luty w zapalniczce...
-
Jak naprawić pourywane mocowania rolety AVANT b5
Możesz pokazać fotkę które dokładnie blaszki z Obika masz? Z góry dzięki
- zapalniczka
-
zapalniczka
Podswietlenia niemam a mogę podpiąć podswietlenie i zasilanie po jeden kabelek?
-
zapalniczka
I tak zrobię tylko podpowiedz mi jeszcze który kabelek z zapalniczki odpiąć i jaki bezpiecznik
-
zapalniczka
Mam podobny problem i zarazem pytanie: Czy można by sie podpiąć zapalniczką pod radio? one działa tylko jak włączony zapłon. Jeżeli jest taka opcja to który kabel z zapalnicznki (są 3) zamienić z którym z radia ?
-
Wymiana oleju, automat A4 B5 96r
A jak mogę u siebie sprawdzić czy olej jest dobry? Gdzie jest jakis bagnet, korek lub cokolwiek Mowa czywiście o automatycznej skrzyni nie o silniku [emoji6]
-
Wymiana oleju w automacie SLASK GDZIE?
Podłączam się do tematu. Potrzebuje wymienić u siebie i też szukam kogoś sprawdzonego i solidnego...
-
Poleć swojego mechanika:)
Osobiście polecam http://brocar.pl/ kompletny serwis a dodatkowo mają skład (zimowanie) opon. Fachowa miła obsługa pełna gwarancja na naprawę, jak trzeba potrafią dobrze doradzić. Przede wszystkim nie mają cen z kosmosu.
-
Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Dawno tutaj nikt nie pisał Potrzebuję zrobić: Coś stuka w okolicy silnika na wolnych obrotach, tak jak by jakaś blaszka rezonansowała ale jak się patrzy to nic nie widać ani od góry ani od spodu Wymiana oleju w skrzyni (automat) Polerka lakieru kolor granatowy kombi Jak jesteś w stanie zrobić którąś z wymienionych poproszę o szacowany koszt Pozdrawiam
-
Wymiana oleju, automat A4 B5 96r
Witam, czy orientujecie się gdzie na śląsku (najlepiej najbliżej miasta Tychy) wymienię olej w automacie i jaki mniej-więcej jest tego koszt. I czy wymiana oleju powinna być pod ciśnieniem czy nirmalnie spuścić i wlać nowy Przy okazji gdzie i jak mogęsamoczynnie sprwdzić stan oleju i jego jakość. Auto jest "nowe" dopiero kupione i jeszcze wiele o nim nie wiem