Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fox_tychy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fox_tychy

  1. U mnie stuki były głównie na biegu jak był na luzie było w miarę ok jak się okazało koło zamachowe było popękane i dla tego tak stukało
  2. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Ja mam poprowadzony od stacyjki ale to jest samoróbka, wydaj mi się że idzie bezposrednio od bezpieczników...
  3. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Jeżeli jest napięcie to może coś w samej zapalniczce sie pod wpływem przepięcia poluzowało. Posprawdzaj kabelki w kostkach i luty w zapalniczce...
  4. Możesz pokazać fotkę które dokładnie blaszki z Obika masz? Z góry dzięki
  5. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Aha, sprawdze, dzięki...
  6. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Podswietlenia niemam a mogę podpiąć podswietlenie i zasilanie po jeden kabelek?
  7. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    I tak zrobię tylko podpowiedz mi jeszcze który kabelek z zapalniczki odpiąć i jaki bezpiecznik
  8. fox_tychy odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Mam podobny problem i zarazem pytanie: Czy można by sie podpiąć zapalniczką pod radio? one działa tylko jak włączony zapłon. Jeżeli jest taka opcja to który kabel z zapalnicznki (są 3) zamienić z którym z radia ?
  9. A jak mogę u siebie sprawdzić czy olej jest dobry? Gdzie jest jakis bagnet, korek lub cokolwiek Mowa czywiście o automatycznej skrzyni nie o silniku [emoji6]
  10. Podłączam się do tematu. Potrzebuje wymienić u siebie i też szukam kogoś sprawdzonego i solidnego...
  11. Osobiście polecam http://brocar.pl/ kompletny serwis a dodatkowo mają skład (zimowanie) opon. Fachowa miła obsługa pełna gwarancja na naprawę, jak trzeba potrafią dobrze doradzić. Przede wszystkim nie mają cen z kosmosu.
  12. Dawno tutaj nikt nie pisał Potrzebuję zrobić: Coś stuka w okolicy silnika na wolnych obrotach, tak jak by jakaś blaszka rezonansowała ale jak się patrzy to nic nie widać ani od góry ani od spodu Wymiana oleju w skrzyni (automat) Polerka lakieru kolor granatowy kombi Jak jesteś w stanie zrobić którąś z wymienionych poproszę o szacowany koszt Pozdrawiam
  13. Witam, czy orientujecie się gdzie na śląsku (najlepiej najbliżej miasta Tychy) wymienię olej w automacie i jaki mniej-więcej jest tego koszt. I czy wymiana oleju powinna być pod ciśnieniem czy nirmalnie spuścić i wlać nowy Przy okazji gdzie i jak mogęsamoczynnie sprwdzić stan oleju i jego jakość. Auto jest "nowe" dopiero kupione i jeszcze wiele o nim nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.