Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiaks94

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiaks94

  1. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Dobra jak bede mial dostep to sprawdze to dzięki za wszystkie rady
  2. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Wiskoza lapie za cholerę jej nie zatrzymasz chlodnice też profilaktycznie wymieniłem
  3. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Nie wlaśnie nie włącza się i tego nie rozumie bo niby wymieniłem czujnik na chłodnicy bo on chyba za to odpowiada ale nic ale jak włącze klime to rusza
  4. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    dzięki wielkie mam nadzieję że w końcu rozwiąże ten problem
  5. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    tylko szkoda, że temperatura wynosi 102 stopnie nawet w trasie i w taki mróz ale jeszcze pokombinuje może czujnik temperatury silnika jest lipny i oszukuje
  6. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Co do odpowietrzenia wszystko wygląda dobrze a sprzedawać tego audi już nie chce wszystko ładnie zrobione tylko ta temperatura, wiem zapomniałem wspomnieć że mam gaz zamontowany więc udało mi się odłączyć przewody od chłodzenia chyba reduktora i połączyłem ze sobą i całkowicie wyłączyłem gaz z obiegu poprzez wyciągnięcie bezpiecznika i powiem że coś to pomogło temperatura dalej na czujniku 102 stopnie ale nie podchodzi pod 120 póki co stał na odpalonym silniku ponad godzine gdzie normalnie już gotował a tu w zbiorniku taka letnia woda a chłodnica ciepła i teraz sam zgłupiałem Pozdrawiam
  7. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Kolego K232 tylko niestety problem polega na tym, ze temperatura nie ważne czy w korku czy na autostradzie auto potrafi zlapac temperature 115-120 stopni i nie chce zejść, troche spadnie i znowu rośnie objaw zauważyłem w sobotę i zamiast trzymajacych 95 stopni i ewentualnie rosnącej od tej temperatury zmienilo sie ze zakres zaczyna sie od 102 stopni, już naprawdę nie wiem co robić. A termostat się normalnie otwiera przy 87 stopniach i do konca przy wyższej temperaturze. Pozdrawiam
  8. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Ok dzięki w takim razie spróbuje tak zrobić jak proponował kolega goldi Niestety nic to nie pomogło byłem nawet na płukaniu chłodnicy, według mechaników u których byłem wszystko jest w porządku ale jednak nie jest bo doszedł nowy problem mianowicie zaczyna gotować płyn i zamiast już 95 stopni już wrasta na 100, wrzuciłem już ponad 1000zł w ten układ chłodzenia a jest coraz gorzej, koledzy i koleżanki może jeszcze jakieś pomysły macie ?
  9. misiaks94 odpowiedział(a) na misiaks94 temat w 1.8
    Dzięki za propozycje, jutro po pracy spróbuje tak zrobić ale jeśli leci gorące powietrze z ogrzewania to nie znaczy, że nagrzewnica jest drożna ?
  10. misiaks94 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam was drodzy forumowicze, Po piewsze chciałbym się z wami serdecznie przywitać Wiem było już na tym forum kilka podobnych sytuacji ale jednak nie potrafię sobie z tym poradzić, mianowicie moje Audi 1.8 ADR 96r grzeje się, wymieniłem już uszczelkę pod głowicą wraz z planowaniem i sprawdzeniem samej głowicy, czujniki temperatury, termostat, pompę wody wszystko oryginalne z ASO i wszystko działa ale i tak temperatura zamiast te 90 osiąga 95 stopni sprawdzane komputerem i na klimatronicu kanał 49 i tak sie utrzymuje czasami podejdzie do 115 ale spadnie do 95 stopni. Dodam także, że przed wymianą była taka sama sytuacja oraz zarówno przy założonym termostacie jak i bez temperatura taka sama wszystkie węże gorące. Może wy macie jakieś pomysły co to może być. Proszę o wyrozumiałość ponieważ, jest to mój pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i liczę na jakieś pomysły co do tego problemu
  11. Dzięki wielkie, więc jeśli się tylko tym różnią te kluczyki to będę się starał dorobić kluczyk główny.
  12. Witam wszystkich. Chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum, jestem nowy na tym forum. Mam pytanie otóż niedawno kupiłem audi a4 z 1996 w sedanie w naprawdę dobrym stanie ale niestety dostałem tylko kluczyk warsztatowy, rozmawiałem z poprzednim właścicielem na temat kluczyków ale powiedział, że on sam nie posiadał żadnych innych kluczyków. I tutaj rodzi się pytanie czy jesteście może mi w stanie pomóc jak przerobić lub najlepiej dorobić kluczyk główny bym mógł zamykać schowek, oparcia foteli czy klapę bagażnika. Z góry dziękuję za odpowiedzi oraz pomoc. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.