Treść opublikowana przez mamut1993
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
Dodam jeszcze że dawałem po 650 zł za sztukę teraz podejrzewam że wina leży w jednym a chcą znowu wymienić 4...
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
No ok ale czy wymieniać znowu 4 pompki czy tylko powiedzmy 1 bo to są jaja już jakieś a co do turbo to puszczalo olej teraz jest git
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
Witam ponownie dzisiejszą diagnoza skopane wtryski i ponoć spr panewek profilaktycznie czy jest sens ale i tak czy jest sens wymiany tych pomek. PYTANIE CZY TO MOZLIWE ZE PO ROKU 26 TYS KM MAX PADLY k**wa WTRYSKI KTORE BYLY REGENEROWANE? Przecież to absurd a jest miesiąc po gwarancji...
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
No uszczelka 80 zł szt. Do tego nowy zestaw śrub ale odnoszę wrażenie że jedna pompka nie domaga z tym że mają 20 tys km po regeneracji i co prawda rok czasu już minął czy możliwe żeby pompka siadla w takim krótkim czasie? problem jest z tym że turbo rząda 2500 a dostaje 2200 coś tam na kompie pokazuje dzisiaj postaram się wrzucić logi
-
Brd branie oleju
Temat ogarnięty zapieczone i puszczajace turbo
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
WITAM MAM DALEJ TEN PROBLEM Samochód od 1800 do 3000 obr 4,5,6 bieg trzęsie autem nie ma mocy po przekroczeniu 3 tys turbo wstaje i co jakiś czas błąd byłem u 4 mechaników każdy mówił co innego... GENERALNIE błąd czujnika doładowania ciśnienia jutro bd miał czujnik ale coś czuję że to nie to profilaktycznie spr dzisiaj przeplywke jest sprawna egr wyczyścić sobie również brak efektu ten czujnik też czyscilem nie pomogło więc zamówiłem nowy. Inny mechanior mówił że pompka nie daje 1 a 2 że pompki są dobre i sam już nie wiem
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
Jutro dam znać bo będę sprawdzał czy przypuszczenia były prawdziwe Przepływomierz sprawy
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
Nowe 4 pompki regeneracja turbo nowy egr węże 90% nowe zapala się kontrolka świec zdrowych i jest błąd p0104 do tego zauważyłem że problem pojawia się przy wypadaniu tak sądzę co do szarpania gdy wyczyścić egr jest super na 100 km później znowu to samo dodam że problem na 3 egr taki sam. PODEJRZEWAM przepustnice ale dopiero bd mógł to spr jak wrócę z urlopu
-
B7 brd szarpanie spirale wieczny problem
Witam mam problem z Audi wieczne spirale i błąd p0104 spadek mocy i szarpanie w granicach 1500 /3000 obrotów potrzebuje pomocy bo w samochodzie wymienione jest już prawie wszystko same naprawy i koszt części to około 10 tys zł plus
-
Brd branie oleju
Ja zaobserwowałem że na weź od spodu jak po stronie pasażera mniejwiecej na wysokości halogenu mam wąż możliwe że od intercoolera jest kropelka oleju pod nim tak jakby był w tym weżu hmm może to ta przyczyną co wy na to? https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0ee2de9f66b50ac5
-
Brd branie oleju
No to ja już nie wiem czy spr coś dalej czy olać i dolać heh
-
Brd branie oleju
Powiem tak wymieniłem olej 3 tys nic teraz po tys wziął prawie L...
-
Brd branie oleju
No tylko jak spr turbo? Dodam że jest 0 dymu czy rano czy jak ciepły jak mu depne ktoś jedzie za mną 0 pompa vacum odpada olej motul x clear co polecacie do tego wieczny problem z kontrolka poziomu oleju
-
Brd branie oleju
Witam posiadam brd z 2007 r samochód bierze olej. Dodam że nie kopci nic niedawno wymienione 4 wtryski czyszczony egr nowy filtr paliwa sprawdziłem czy nie ma w nim oleju pompa vacum odpada do tego dzisiaj były wymieniane świece żarowe na jednej z nich był olej i to dość dużo proszę o pomoc 0 błędów nic wymieniony rozrząd węże masa roboty a olej bierze i już mam jej dość... Nalot 248000 brd 170 koni quattro
-
Problem z opalaniem samochód słaby kopci
Brak mocy . Głośniejsza praca silnikao 1 ząbek ale udalo sie ustawic na kółkach jest git A co kolego masz podobny problem ? Opisz moze pomoge
-
Problem z opalaniem samochód słaby kopci
temat zamykam problem rozwiazany. rozrząd
-
Problem z opalaniem samochód słaby kopci
Witam posiadam audi b7 2.0 tdi bd 170 quattro nowy rozrzad 4 wtryski po regeneracji wymieniony ołówek od pompy itp samochód ma problemy z opalaniem na zimnym sporadycznie kopci na biało niebiesko i trzęsie go sporadycznie na biegu jałowym płyn chłodniczy raczej nie ubywa poziom oleju nie wzrasta eqr wyczysczony co może być przyczyną dodam że vag 0 błędów
-
Obroty silnika
Witam mam ten sam problem.chcialem się dowiedzieć coś więcej na temat wymiany jakieś zdj tego jak ktoś może podesłać
-
Moje Audi A4 B6 Avant 1.8T BEX
Koło bd na wiosne od rs 18 oponki brudne bo dzisiaj mialem troche trasy przez las;) Foto postaram sie wrzucic niebawem
-
wysokie obroty
Witam. Mam problem z wysokimi obrotami samochodu czytałem troche na forum na ten temat i wyglada to tak ze jest to przepustnica albo zawór odmy. Przepustnica byla czyszczona 2x i dalej nic ogolnie wydaje mi sie ze ona jest ok dodam ze jak wlacze klime na lo i dam nadmuch na ponad polowe mocy to obroty spadaja ktos cos pomoze na ten temat jutro moge podeslać filmik obroty nie sa jakies duze bo max 1200 srednio 1100 tak samo dzisiaj zauwazylem jak scisne taki jeden wąż grubosci kciuka po prawej stronie przy bloku silnika obroty spadaja czekam na jakies sensowe porady
-
Moje Audi A4 B6 Avant 1.8T BEX
Witam. Chciałem zaprezentować mojego Avanta. Rok 2003 Silnik 1.8 T BEX Quattro (seria jeszcze) S-line (wnetrze) Kolor Brylantowa Czerwień Samochód już rok w moich rękach szczerze strzał w 10 !!! Oceniać Pozdrawiam MaMuT ) http://www.fotosik.pl/zdjecie/70506ed662a4a660 http://www.fotosik.pl/zdjecie/0b45b07502c7cf79 http://www.fotosik.pl/zdjecie/2a2122a5af36ee23 http://www.fotosik.pl/zdjecie/412c712d3823abf3 http://www.fotosik.pl/zdjecie/d629ce088dd0e3f3 http://www.fotosik.pl/zdjecie/aff54a7857b1c63e
-
BFB - 2 nurtujące błędy.
Mi się wydaje że to bd coś związane z przepustnica ja jeżdżę na błędzie narazie gdyż nie mam czasu na naprawę
-
BFB - 2 nurtujące błędy.
Ja Ci nie pomogę ale czekam na relacje mam nadzieję że u mnie bd to samo pozdrawiam i czekam :-)
-
Błędy 17544, 16891, kontrolka żółta silnika
Ok czekam na odp
-
Błędy 17544, 16891, kontrolka żółta silnika
Pytanko i co w końcu było przyczyną oraz gdzie znajduje się ten zielony zaworek co gościu Ci wysłał