Treść opublikowana przez Misiek11
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie. przepraszam ze się wtrące, Jak wygląda sprawa ze spotami w oddziale Wielkopolskim ? zawsze są one w Poznaniu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich od września jestem posiadaczem Audi a4 b7 2.0 dti.Obecnie mieszkam w okolicach Koła w Wielkopolsce. Bardzo chciałbym dołączyć do waszego grona
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ok więc zamawiam i zobaczymy co z tego wyjdzie dzięki wielkie za pomoc
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecisz coś konkretnego? oczywiście glinkę aplikator oraz szampon?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Sprawsze na pewno i do tego wszystkiego mycie najpierw potem glinka a na końcu ten środek dobrze rozumiem?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam. Mam pytanie potrzebuje jakiego zestawu do odświeżenia lakieru i zabezpieczenia go przed zimą tak do 200-300 złotych. Ktoś może mógłby polecić coś sprawdzonego? Lakier nie jest tragiczny lecz chciałbym nadać mu trochę błysku i usunąć delikatne rysy, które znikają po mleczko z motoryzacyjnego lecz wracają po deszczu kolor to szary metalik w audi a4 b7:)
-
Montaż włącznika auto, lusterka fotochrom i czujnika zmierzchu.
Witam mam pytanie jestem w trakcie kompletowania gratów do rezania .Jeśli w kodzie wyposażenia mam napisane: 6XD czyli lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane oraz 5SL czyli lusterko na wysięniku konvex co kolwiek to jest to znaczy ze mam instalacje pod lusterko? jak to sprawdzić ?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Witam. Posiada ktoś może komplet grzanych z adapterami na sell przypadkiem?
-
Znaczenie ET Felgi
Ok wiec dziękuję bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam
-
Znaczenie ET Felgi
Witam u z góry przepraszam za pytanie felgi 18 8 cali szerokie et 30 nie będą tarty w audi a4 b7 kombi? Ma ktoś może zdjęcie auta na takich felgach? Mam okazję kupić tomasony tr 4 właśnie o takich wymiarach i zastanawiam się właśnie czy bd ok. A często jeżdżę w piątkę i nie chciałbym się naciac.