Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu85

  1. Dzwoniłem do warsztatu. Były wymieniane wahacze i osłony gumowe, z tego co zrozumiałem to na przegubach. Czy jest możliwe, że te objawy wynikają z pomylenia stron przy montażu wahaczy ( lewo-prawo)?? W warsztacie twierdzą, że części są prawidłowe, może je po prostu źle założyli? Czy mógłby mi ktoś ew. Na priv polecić jakiś dobry warsztat w 3-mieście? W aso pewnie będą chcieli wymienić mi całą przednią oś. A w niemczech to w ogóle musiałbym kulić nowe auto... dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
  2. Witam! Tytułem wstępu: Parę dni temu kupiłem B6 BFB z 2003 roku. Avant w s-line. Przy sprawdzaniu auta zauważyłem obite miejscowo przednie nadkola, jakby po uderzeniu młotkiem. I to też podejrzewałem, bo poprzedni właściciel robił elementy przedniego zawieszenia do przeglądu ( marzec tego roku). . Znajomy mechanik zakonserwował mi te miejsca. 2 dni później znowu trafiło do niego na wymianę oleju. Okazało się, że te same miejsca znowu są obite... a więc to nie młotek, a przednia ośka obija nadkole. Kontaktowałem się z poprzednim właściciele, czekam na dane warsztatu i ew. info, co dokładnie było robione. Macie pomysły, co może powodować coś takiego? Złe części, zła geometria? Nie wiem, czy będę musiał robić to sam, czy może uda mi sie przekonać warsztat do naprawienia tego, co skopali (auto przeszło przegląd, chociaż w takiej sytuacji nie powinno). Jeżeli jednak sie nie uda, czy ktoś z Was, kto mieszka w 3-mieście, mógłby mi polecić jakiś dobry warsztat? Drugie pytanie wynika również z tego, że mam do zrobienia rozrząd. Pozdrawiam
  3. Witam! Jestem z Gdańska, obecnie mieszkam u naszych zachodnich sądiadów. Parę dni temu stałem się posiadaczem B6 BFB z 2003 roku. Jest to moje drugie Audi, wcześniej przez parę lat było B3 1.8s. Pozdrawiam, Michał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.