-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Paulus też mam avanta lava gray, widze, że nawet ten sam silnik co Twój i też w multi Bliźniak
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
coś ubyło tych aukcji... Nie moge znaleźć teraz na wydech tylko po lewej stronie, ale chodzi z grubsza o to :http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-dyfuzor-tylni-sline-spoiler-s-line-i6589028360.html#thumb/1
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Panowie, co myślicie o tych dyfuzorach a'la s line na tył do zderzaka bez s-line? Warto się w to bawić czy szkoda pieniędzy? Gdzie kupiłeś końcówki chrom? Aso czy allegro
-
Screen mirroring - smartphone na ekranie ? MMI 3G+ 2012-2015
Wejdz w ten link, kliknij na adres linku i wciśnij enter wtedy zadziała.
-
Screen mirroring - smartphone na ekranie ? MMI 3G+ 2012-2015
Generalnie jest możliwość połączenia smartphone pod mmi i wyświetlania obrazu z telefonu na ekranie Audi. | Wygląda to tak : Potrzebne rzeczy: - kabel ami do rca - Konwerter av hdmi - kabel hdmi - przejściówkę hdmi do telefonu Tutaj jest to szerzej opisane na podstawie audi a3 http://www.audiworld.com/forums/audi-a3-s3-rs-3-mkii-209/how-mirror-your-phone-mmi-screen-2888656/ Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim i ma jakiekolwiek doświaczenia? Mam zwykłego concerta i brak navi. Myśle, ze byłoby to mega dobrą alternatywą, bo zamiast montować mmi za conajmniej 2k można spróbować pobawić się z tym. Wrzucamy na telefonie nawigacje google i mirrorujemy. Dajcie znać co o tym sądzicie i czy jest opcja podpięcia tego pod concerta.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam !
-
A4 B8 sedan polift
Czarny lift w sedanie- coś pięknego Gratki!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj