Treść opublikowana przez leszczu0912
-
Jakie świece do 2.0 LPG polecacie ?
Witam, czy możecie polecić jakieś świece platynowe ?
-
Problem z odpaleniem
ja postawiłem u mechanika i czekam aż coś znajdzie Zawartość dodana 36 minutes later dzwonił mechanik , wymienił czujnik temperatury wody g62 :):):) i działa
-
Problem z odpaleniem
bylem u mechanika to mowil ze ciśnienie w audi to 3-4 bary
-
Problem z odpaleniem
mój w ogóle wczoraj nie odpalił, dzwonię do mechanik i oddaję bo nie mam już siły
-
Problem z odpaleniem
i co cos zaradziłeś odpala??
-
Problem z odpaleniem
Ok bede szukał i dam znac , jak naprawie
-
Problem z odpaleniem
gdzie go znjade ? Na podszybiu? Czy pod kierownica? Zawartość dodana 44 minutes later Panowie gdzie go znajdę? Zawartość dodana 40 minutes later Panowie a po odłączeniu akumulatora mogą te wszystkie błędy wyskoczyć?
-
Problem z odpaleniem
skasowałem te błędy pojeżdziłem troche odpaliłem i nic.. zero błedów moze to byc po tym rannym odpaleniu??
-
Problem z odpaleniem
juz odblokowałem zobaczcie dziś po rannym odpaleniu na plaka wyskoczyło mi tyle błędów . NIE WIEM CO JEST! pomóżcie!
-
Problem z odpaleniem
to i to tak jak na filmiku
-
Problem z odpaleniem
kręci dobrze , audi w gazie mam ma cos wspólnego? rozrusznik dobry.. Przekaźniki sprawdzone..
-
Problem z odpaleniem
panowie mi tez na zimnym nie odpala.. wymieniłem pompę paliwa i dalej nic pomóżcie.. filmki jak zachwouje się przy odpaleniu https://m.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
witam, mam problem ze swoją audi a4b6 2.0 alt + LPG, 2004 rok 155 tyś przebieg. audi nie odpala na zimnym , jeszcze wczoraj odpalał na krótko jak dawałem prąd z bezpiecznika do bezpiecznika pompy paliwa . dołączam film jak silnik sie zachowuje. Komputer pokazał mi taki błąd 1/1 zasilanie- złącze nr 30 dolny limit przerywany 18010 https://www.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be