Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leszczu0912

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leszczu0912

  1. Witam, czy możecie polecić jakieś świece platynowe ?
  2. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    ja postawiłem u mechanika i czekam aż coś znajdzie Zawartość dodana 36 minutes later dzwonił mechanik , wymienił czujnik temperatury wody g62 :):):) i działa
  3. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    bylem u mechanika to mowil ze ciśnienie w audi to 3-4 bary
  4. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    mój w ogóle wczoraj nie odpalił, dzwonię do mechanik i oddaję bo nie mam już siły
  5. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    i co cos zaradziłeś odpala??
  6. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    Ok bede szukał i dam znac , jak naprawie
  7. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    gdzie go znjade ? Na podszybiu? Czy pod kierownica? Zawartość dodana 44 minutes later Panowie gdzie go znajdę? Zawartość dodana 40 minutes later Panowie a po odłączeniu akumulatora mogą te wszystkie błędy wyskoczyć?
  8. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    skasowałem te błędy pojeżdziłem troche odpaliłem i nic.. zero błedów moze to byc po tym rannym odpaleniu??
  9. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    juz odblokowałem zobaczcie dziś po rannym odpaleniu na plaka wyskoczyło mi tyle błędów . NIE WIEM CO JEST! pomóżcie!
  10. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    to i to tak jak na filmiku
  11. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    kręci dobrze , audi w gazie mam ma cos wspólnego? rozrusznik dobry.. Przekaźniki sprawdzone..
  12. leszczu0912 odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    panowie mi tez na zimnym nie odpala.. wymieniłem pompę paliwa i dalej nic pomóżcie.. filmki jak zachwouje się przy odpaleniu https://m.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be
  13. witam, mam problem ze swoją audi a4b6 2.0 alt + LPG, 2004 rok 155 tyś przebieg. audi nie odpala na zimnym , jeszcze wczoraj odpalał na krótko jak dawałem prąd z bezpiecznika do bezpiecznika pompy paliwa . dołączam film jak silnik sie zachowuje. Komputer pokazał mi taki błąd 1/1 zasilanie- złącze nr 30 dolny limit przerywany 18010 https://www.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.