Treść opublikowana przez Sajnajek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będę. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Maciek, Mam kumpla co się tym zajmuje. Używa powłok gyona. Jak chcesz coś wiedzieć to pisz pw. 2. To jak ze spotem? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To niedziela w posnani? Tylko jakiś plan parkingu by się przydał. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może pestka, avenida, posnania? Przez niedzielę wolna od pracy to tylko kc i m1 są w całości zamknięte. Chyba że sobota. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze nie ale pogoda kusi. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakiś spot przed świętami? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisałem kilka postów wyżej. 18.00 - King Cross Marcelin, poz. -2 (strefa zielona)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedziela spoko. KC - 2 o 18? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Obecny! Znaczy się będę. 3. Sajnajek Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może dzisiaj jakiś spontan? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tu mobilizacja trwa ok 4mc Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uszanowanie, jakies spotkanie robimy? Może w te niedzielę? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spotykamy się na dole czy z audi Poznań Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się piszę jak coś. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek powinien się wyrobić na 18. Kazał przekazać Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za. Z tego co widziałem to audi Poznań robi zlot w kc na pomarańczowym parkingu chyba o 17. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak odbiorę auto od mechanika to będę. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
17.09 pod m1. Podklejamy się pod audi poznań? Może będzie większa motywacja. 16.00 niby mają zlot. Wiec jak? Zbieramy się? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema, Panowie a i może są też Panie. Jakiś spot na początku września? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba nie skoro myśli sprzedać [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No kiedyś po tej pierwszej trzeba iść Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak się wyrobię z komunią to dojadę. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no jak będzie padać to bez sensu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka