Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sajnajek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sajnajek

  1. A to coś grubszego czy od tak?
  2. Umówmy się na 18.
  3. Info rozpuszczone na fb. Wstępnie na niedzielę, 30.06,18.00 kc - 2. Liczę że się w końcu spotkamy a i może nowe twarze wciagniemy. Pozdro i do zoba mam nadzieję.
  4. To jak? Kc czy m1? I 17 czy 18?teraz dzień jest dłuższy to może i 19?
  5. Zawsze było w kc.
  6. Z racji że przyszła niedziela jest handlowa to pewnie 17 czy 18 w King cros na - 2
  7. Wezmę jeszcze rozpowszechnienie na fb. Może będą jakieś nowe twarze.
  8. 4 i 5 - Bart_poznan i Sajnajek
  9. Nygusy! 2.12 jest handlowy, a z racji, że to przed mikołajem, to można połączyć wypad po prezenty ze spotem. Tak więc proponuje tej właśnie niedzieli zrobić spota w stałym miejscu, KC -2. Chętni, leniwi i inni pisać kto będzie. Weźcie pod uwagę, że z naszym zapałem to będzie pewnie ostatni spot w tym roku. także spinać się i przybywać
  10. trzeba nygusów zagonić
  11. lepimy jakiegoś spota?
  12. Tak. 18.30 na - 2. Z Michałem już ćwiczymy spota.
  13. Dlatego proponuję 18.30 jak już wszyscy wejdą na stadion.
  14. jak by jeszcze Ci nowi co tak pyszczyli o spot by się zjawili to by było 6. Cechcu może da się namówić, Macieja by można zgnębić jeśli nie idzie do pracy.
  15. Żaden cwaniak, od tak natchnienie dostałem
  16. Czołem Wszystkim ? Szybki temat do ogarnięcia nygusy W tę niedzielę, 18:30 na KC standardowo? Mobilizować się, składać, jak trzeba to brać rodziny i wypchnąć ich na zakupy. Bo w tym tempie to na gwiazdkę się nie zorganizujemy. No Panowie, mam nadzieję, że do zobaczenia! PS. Mam nadzieję tak Was zobaczyć wjeżdżających na -2
  17. Siemanko wszystkim. Zbliża się niedziela handlowa. Spot w kc? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. Przyjechać, przyjadę ale bardziej na spot niż do Mc. Byle się reszta zebrała Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  19. A czy w niedziele nie handlową Mc jest otwarty? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  20. To jak Panowie? Jutro 18 w kc -2? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  21. Uszanowanie, Panowie, teraz jest niedziela handlowa. Robimy spotka w kc? Standardowo? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Ale to gdzie się widzimy w końcu? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  23. Maciej, jak coś to ja mogę żółwiem podjechać po ciebie. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.