Treść opublikowana przez Sajnajek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to coś grubszego czy od tak?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Umówmy się na 18.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Info rozpuszczone na fb. Wstępnie na niedzielę, 30.06,18.00 kc - 2. Liczę że się w końcu spotkamy a i może nowe twarze wciagniemy. Pozdro i do zoba mam nadzieję.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak? Kc czy m1? I 17 czy 18?teraz dzień jest dłuższy to może i 19?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze było w kc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z racji że przyszła niedziela jest handlowa to pewnie 17 czy 18 w King cros na - 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wezmę jeszcze rozpowszechnienie na fb. Może będą jakieś nowe twarze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4 i 5 - Bart_poznan i Sajnajek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nygusy! 2.12 jest handlowy, a z racji, że to przed mikołajem, to można połączyć wypad po prezenty ze spotem. Tak więc proponuje tej właśnie niedzieli zrobić spota w stałym miejscu, KC -2. Chętni, leniwi i inni pisać kto będzie. Weźcie pod uwagę, że z naszym zapałem to będzie pewnie ostatni spot w tym roku. także spinać się i przybywać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba nygusów zagonić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepimy jakiegoś spota?
-
Felgi z A5 18" 8,5 et29 Fotki
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uszanowanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dlatego proponuję 18.30 jak już wszyscy wejdą na stadion.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak by jeszcze Ci nowi co tak pyszczyli o spot by się zjawili to by było 6. Cechcu może da się namówić, Macieja by można zgnębić jeśli nie idzie do pracy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Żaden cwaniak, od tak natchnienie dostałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem Wszystkim ? Szybki temat do ogarnięcia nygusy W tę niedzielę, 18:30 na KC standardowo? Mobilizować się, składać, jak trzeba to brać rodziny i wypchnąć ich na zakupy. Bo w tym tempie to na gwiazdkę się nie zorganizujemy. No Panowie, mam nadzieję, że do zobaczenia! PS. Mam nadzieję tak Was zobaczyć wjeżdżających na -2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko wszystkim. Zbliża się niedziela handlowa. Spot w kc? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjechać, przyjadę ale bardziej na spot niż do Mc. Byle się reszta zebrała Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A czy w niedziele nie handlową Mc jest otwarty? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak Panowie? Jutro 18 w kc -2? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uszanowanie, Panowie, teraz jest niedziela handlowa. Robimy spotka w kc? Standardowo? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale to gdzie się widzimy w końcu? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciej, jak coś to ja mogę żółwiem podjechać po ciebie. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00