Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzywaczq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Grzywaczq odpowiedział(a) na Grzywaczq temat w 2.5TDI
    Dobra Panowie i Panie juz wszystko wiem. Czekałem tydzień na odpowiedniego speca i kolś jest naprawde w ch*j profesjonalny wystarczy ze powiedzialem mu co sie dzieje zakrecilem raz silnikiem i od razu powiedzial ze się sterownik od pompy wtryskowej spalił szybko go wymonotowal i za ok 3 dni przyjedzie z naprawionym. Dzieki wszystkim
  2. Grzywaczq odpowiedział(a) na Grzywaczq temat w 2.5TDI
    No filtr to tez nie jest :<. W tygodniu podlacze komputer i napisze co i jak
  3. Grzywaczq odpowiedział(a) na Grzywaczq temat w 2.5TDI
    Akumulator ma rok a i tak go odpalalem jak byl podlaczony do prostownika. Świece żarowe tez nie są stare no i odpalalem go jak bylo jakies -10 stopni dzis bylo na lekkim plusie ale tez nie zaskoczył. Paliwa w baku jest na 1/3 i to zwykly diesel nie lalem niestety jakiejs vervy czy tej zimowej. Musze jeszcze z tym komputerem zobaczyć
  4. Grzywaczq opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam. Ostatnio na pare dni przyszła do nas zima no i troche sie ucieszylem bo mam quattro to chciałem sie po przebijac przez zaspy. Wchodze do samochodu probuje go odpalic raz... Nie udalo sie ... Drugi raz... Tez klapa, za trzecim razem juz myslalem ze zapali juz było blisko. Kiedy chcialem go odpalic 4 raz w ogole nic, kreci kreci ale wskazowka obrotomierza nawet nie drgnie tak jakby nie dostawał paliwa. Pompa dziala i pompowtryski tez zaciagaja ale z tłumika nawet nie zakopci nic tak jakby nie dostawał paliwa chociaz pompowtryski zaciagaja. Czy ma ktoś jakis pomysł co to moze byc? Szukałem wszedzie 3 dni w internecie i nic. Byłbym wdzięczny za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.