Treść opublikowana przez Esefen
-
RNS-D problem z nawigacją
Panowie, taki problem: rns-d po wgraniu mapy pokazuje błędnie położenie auta, o jakies 10 km. Podczas jazdy kompas działa, auto przemieszcza sie na mapie. Dodam, że navi nie widzi żadnej satelity. Czy wymiana anteny gps rozwiąże problem?
-
Opóźniona reakcja na gaz
Odświeżę temat. U mnie jest dokładnie taki sam objaw ale tylko wtedy, kiedy auto zotanie umyte na myjni lub podczas mocnych opadów deszczu. Gdy auto przeschnie problem znika. Wiem już że woda dostaje się do sterownika silnika. Moje pytanie: czy uszczelnić ubudowę komputera, która jest aktualnie w aucie, czy szukać jednak jakiejś używki? Chyba że jest opcja zakupić gdzieś nówkę. Od razu mówię, że nie zaglądałem jeszcze do sterownika. Narazie proszę o sugestie. A4 B6 1.9 tdi AWX 2001
-
Co to może być? Part 2
Ta biała to po prostu moja ładowarka do iPhona , to się zgadza
-
Co to może być? Part 2
Mam kilka przewodów w schowku o których kompletnie zapomniałem, nie mam pojęcia od czego one są, tym bardziej, że jest to wyjście, a nie wejście. Poprzedni właściciel mówił, że dzięki tym przewodom jest opcja na podłączenie konsoli, ale do rns-D? Moze ktoś ma jakiś pomysł?
-
Wpływ przetwornicy na barwę xenona
Tak to wygląda
-
Wpływ przetwornicy na barwę xenona
Witam, nie znalazłem dokładnie tego tematu na tym forum więc zakładam nowy. Mianowicie, czy przetwornica, a właściwie jej sprawność ma wpływ na barwę światła z xenona? Chodzi mi o tylko o barwę. Mam oryginalną instalację xenon, palniki osram xenarc d1s. Świeciły tak samo, aż do teraz: padła prawa przetwornica (valeo 12 pin, od początku w aucie), zmieniłem na nową przetwornicę valeo (4 pin, po przerobieniu wtyczki) i teraz światło z tej strony świeci mocno, idealnie na biało. Jest różnica między lewą, a prawą lampą. Taki sam efekt jest po zamianie palników stronami, prawa dalej świeci ładnie (powiedzmy 4300k), a lewa ma dalej troszkę niższą barwę ( powiedzmy max 4000k). Zastawiam się czy po prostu ta stara przetwornica w lewej lampie, ma prawo pracować słabiej po tych 14 latach. Jeżeli tak to teoretycznie po jej wymianie na nową światło będzie takie samo jak w prawej lampie, prawda? Proszę o porady i z góry dziękuję
-
Co to może być
Więc dalej nie wiem co to jest włączyłem BT w telefonie gdy byłem w aucie ale nic nie wykryło. Możliwe ze jest jakis moduł za chowkiem, tyle że odłączony, ale o tym przekonam sie przy instalowaniu emulatora zmieniarki
-
Co to może być
Dzieki za podpowiedzi, rano sprawdzę czy rzeczywiście jest to mikrofon. Na drugim planie jest nasz kompan Ivo - chart angielski
-
Co to może być
Witam, mam w aucie coś czego nie mogę zidentyfikować, może ktoś z was wie ci to może być? Załączam zdjęcie: , dodam, że idzie od tego kabel w podsufitkę.