Ja mam manualna skrzynie i roczne opony pirelli. Wydaje mi sie ze bardzo podobnie idą obydwa, no może 2.7 od 160 w góre troche lepiej idzie. ale w moim przy przypadku i b6 i b8 przy 240 km/h sie kończą
No właśnie to jest tylko napęd na przód. Jestem z Olsztyna jakis czas temu miałem A4 b6 1.9 130km i robiłem je w gdańsku W Tune-up , wyszlo 170 km. Teraz myślalem zeby zrobic u mnie w mieść w V-tech ale zbyt wiele opinii o nich nie ma, a nie chciałbym żeby mi sie coś sypneło w samochodzie
Witam. Jestem posiadaczem Audi a4 b8 2.7 tdi 190 km, przebieg 110 tys km. Planuje troche podniesienie mocy, czy ktos z forum ma doświadczenie z chipem w tym silniku ? Jakich przyrostów można sie spodziewać ?