Witam, dziękuję za komentarze i pytania :)pisząc o instalacji bardziej chciałem się skupić na aspektach użytkowych (taka instalacja jest jeszcze "egzotyką" trochę, mało kto używa a zainteresowanie widzę nie małe) a nie na opłacalności jak wspomniałem nie jest to tania zabawa, a czy się opłaca czy nie to do tego chyba nowy post trzeba zakładać bo to dyskusja raczej bez końca
Sent from my iPad using Tapatalk