-
Eibach PRO-Kit - strona kierowcy siedzi niżej
Dodstałem dzisiaj odpowiedź z Eibach Polska: "Różnica z wysokości pomiędzy prawą a lewą stroną to bardzo częsty przypadek. Już fabrycznie występuje różnica a przy zastosowaniu obniżenia może być jedynie bardziej zauważalna. Jakiś czas temu wykonaliśmy pomiar przed montażem na Audi A5 i różnica pomiędzy lewą a prawą stroną wynosiła 1cm.." Wychodzi na to, że trzeba z tym żyć ;(
-
Eibach PRO-Kit - strona kierowcy siedzi niżej
Tak nowy zestaw i amortyzatory też nówki sztuki montowane, jutro sciągamy raz jeszcze cały przód to rzuce okiem na numery. Jeszcze pytanie, czy przy montowaniu spreżyn obnizajacych stosuje sie jakas "specjalna" procedure ? coś na wzór tego https://forum.miata.net/vb/showthread.php?t=454154
-
Eibach PRO-Kit - strona kierowcy siedzi niżej
Cześć, Po zamontowaniu zestawu Pro-Kit w B8 limo, zauwazłem wyrażną różnice obniżeniu przedniej osi, tzn strona kierowcy "siadła" niżej od strony pasażera różnica zauważalna gołym okiem, czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ? Znalazłem sporo wątków o podobnych przypadkach niekoniecznie w a4 b8, pomysłów na to co może być przyczyną było kilka, zaczynając od samych sprężyn, amortyzatorów kończąc na "gumach izolujacych sprezyny". Czy spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem po montażu eibach prokit ?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Jaki przebieg? wcześniej nie bylo zadnych błędów zwiazanych z walkami rozrzadu? I czy na wolnych obrotach chustalo buda? Sent from my D5803 using Tapatalk
-
Odma i układ odpowietrzenia skrzyni korbowej
@olinek2, i jak zakończył sie temat udalo sie rozwiazac problem? Sent from my D5803 using Tapatalk
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Wersja silnika CDHA '10 rok również z wadliwym napinaczem ?
acrow
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta