-
Bagged B7 Wojtasa
nowe auto juz stoi w garazu
-
Bagged B7 Wojtasa
Mam okazje kupic inne auto Mam okazje kupic inne auto, jednak wole starsze samochody, i kupuje corrado.
-
Bagged B7 Wojtasa
Samochod na sprzedaz! Tak jak stoi 37tys. Wiecej info na Pw!
-
Bagged B7 Wojtasa
Akurat odboj jest poliamidowy i jest tak ustawiony ze przy maks obnizeniu mozna jechac na wprost
-
Bagged B7 Wojtasa
Jeszcze kilka fotek z South Elite 15' Zrobie fotki wnetrza to jutro pokaze nalesnikow nie mam ;D
-
Bagged B7 Wojtasa
Chciałem pochwalić sie swoją B7 Kupiłem ją jako seria w czerwcu 2015. Jak dla mnie najładniejszy kolor w b7 Posiada jakże chwalony silnik 2.0tdi BLB ;p po wymianie rozrzadu i napedu pompy Oryginalnie posiada: biksenon skretny, parktronic tył, multifunkcja w kierownicy, tempomat, 4el szyby, telefon bluetooth, tyle poza scisłym standartem Zaraz po zakupie wymienilem oryginalna jeszcze szybe czołową na nowa, oraz zrobiony przeglad i serwis klimy MODYFIKACJE: - Air ride: kompresory 2x480c, butle 2x20l, zawory 1/2", sterowanie bezprzewodowe, - Felgi: Japan Racing JR-16 19" 10j et35 z oponami 225/35/19 - Swap hamulców z serii na 3.0tdi zaciski plus nowe klocki i tarcze 321 przod i 288 tył. PLANY: zobaczymy na co pozwolą fundusze - przednia dokladka od abt i nakładki progowe. - przerobienie wydechu pod 2 koncowki plus przelot i program. - walka nad lepszym spasowaniem. - reszta w praniu. kilka fotek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie cale forum a4. Jestem Wojtas, mieszkam na Śląsku dokładnie Mysłowice Od niedawna jestem w posiadaniu A4 B7 z jakze chwalonym silnikiem 2.0tdi BLB ;p Mam nadzieje ze w razie problemow odpowiednia pomoc otrzymam Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich
WojtaS0110
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta