Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GUSTLIK_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to chyba zostane przy dwumasie skoro mówicie że wytrzyma troszke wiecej kucy bo wsumie oto mi najbardziej chodziło dzięki wielkie
  2. witam wymianiał ktoś może dwumase na jednomas w AUDI A4 1.9 AWX ??? szykuje sie umnie wymiana w niedługim czasie i chciałbym wrzucić jednomas i mieć spokuj ale czy warto ? czy niebendzie drgań jakiś dziwnych dzwięków i czy niebendzie sie ślizgałoi bo zamierzam wymienić turbinke i wycisnąć około 180 km.. prosze o wszelkie wskazuwki bardziej doświadczonych.
  3. o to mi właśnie chodzi czyli brd pasuje nietrzeba nic przerabiać? ma ktoś coś takiego zamontowanego? niegrzeje sie zabardzo nic tam ? bo brd za pewne ma wiekszą muszle.... ? bendzie to dobrze chodziło z mniejszą???? znacie może kogoś z pomorskiego kto roztoczy mi turbinke pod te brd
  4. Hmmm Nie mogę go znaleźć.... Mógł byś podać jeśli to nie problem. dzięki wielke
  5. jak moge sie z nim skontaktować??? i czy tylko wysyłka wchodzi w gre? czy jest z okolic wojewudztwa pomorskiego ?
  6. WITAM na wstępie napisze że jest to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość. Niedawno zakupiłem audi a4 2002rok 1.9tdi 130km numer silnika AWX, I chciałbym przestać jeżdzić a zacząć latać ;D. I tu moje pytanie do was jaką wiekszą turbinke moge wrzucić do tego autka czy możliwa jest zamiana samego środka z turbiny np z 150km 170km ?? czy trzeba wymieniać razem z całą muszlą całość? widziałem na ebay sam środek turbiny 150km za około130funtów cala około 250 jaką moc można uzyskać po takiej wymianie i chip tuningu . oraz jaki większy intercoler można tam wstawić żeby ładnie go było widać z przodu w zderzaku, prosił bym o wszelke wskazuki pozdrawiam
  7. Witam, posiadaczy audi okolice malborka lub cambridge uk Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.