-
[B6 AWX] Wymiana dwumasy na jednomas
to chyba zostane przy dwumasie skoro mówicie że wytrzyma troszke wiecej kucy bo wsumie oto mi najbardziej chodziło dzięki wielkie
-
[B6 AWX] Wymiana dwumasy na jednomas
witam wymianiał ktoś może dwumase na jednomas w AUDI A4 1.9 AWX ??? szykuje sie umnie wymiana w niedługim czasie i chciałbym wrzucić jednomas i mieć spokuj ale czy warto ? czy niebendzie drgań jakiś dziwnych dzwięków i czy niebendzie sie ślizgałoi bo zamierzam wymienić turbinke i wycisnąć około 180 km.. prosze o wszelkie wskazuwki bardziej doświadczonych.
-
witam czy jest możliwa wymiana samego środka turbiny w AWX 130HP
o to mi właśnie chodzi czyli brd pasuje nietrzeba nic przerabiać? ma ktoś coś takiego zamontowanego? niegrzeje sie zabardzo nic tam ? bo brd za pewne ma wiekszą muszle.... ? bendzie to dobrze chodziło z mniejszą???? znacie może kogoś z pomorskiego kto roztoczy mi turbinke pod te brd
-
witam czy jest możliwa wymiana samego środka turbiny w AWX 130HP
Hmmm Nie mogę go znaleźć.... Mógł byś podać jeśli to nie problem. dzięki wielke
-
witam czy jest możliwa wymiana samego środka turbiny w AWX 130HP
jak moge sie z nim skontaktować??? i czy tylko wysyłka wchodzi w gre? czy jest z okolic wojewudztwa pomorskiego ?
-
witam czy jest możliwa wymiana samego środka turbiny w AWX 130HP
WITAM na wstępie napisze że jest to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość. Niedawno zakupiłem audi a4 2002rok 1.9tdi 130km numer silnika AWX, I chciałbym przestać jeżdzić a zacząć latać ;D. I tu moje pytanie do was jaką wiekszą turbinke moge wrzucić do tego autka czy możliwa jest zamiana samego środka z turbiny np z 150km 170km ?? czy trzeba wymieniać razem z całą muszlą całość? widziałem na ebay sam środek turbiny 150km za około130funtów cala około 250 jaką moc można uzyskać po takiej wymianie i chip tuningu . oraz jaki większy intercoler można tam wstawić żeby ładnie go było widać z przodu w zderzaku, prosił bym o wszelke wskazuki pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, posiadaczy audi okolice malborka lub cambridge uk Pozdrawiam
GUSTLIK_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta