Treść opublikowana przez andrzejch1980
-
Jaki Wosk na zimę ?
Myślałem własnie nad Poorboy's ale jaki byłby najodpowiedniejszy? chuć zastanawiam się na zimę Poorboy’s World Black Hole + Collinite 476 lub SOFT99
-
Jaki Wosk na zimę ?
czyli do avussilber LY7J można stosować Fusco jak i do ciemnych ja i do jasnych lakierów ,ale czy ten do ciemnych nie ma jakiś wypełniaczy, bo poszukuje jakiś dobry wosk do swojego samochodu , i wlasnie zastanawialem sie nad collinite 476 ,Soft99, poorboy's
-
Jak zadbac o avussilber?
Witam tez mam ten sam kolor i zastanawiam się jakie kosmetyki wybrać, aby dalej taki sam efekt był. najbardziej chodzi mi o wosk czy zastosowac Soft99 , collinite 476, poorboy's Nie publikuj takich samych postów w różnych tematach! Denis
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Weselnie
-
Gdzie najlepiej sprawdzę samochód po vin,
Ależ za darmo sprawdzisz historie serwisowa auta tylko oni ci ja nie wydrukować tylko przy tobie powiedzą co i jak naprawianie . Sam sprawdzałem w Rzeszowie .pan dokładnie powiedział mi co i jak było robione nawet na jakich oponach jeździł i wszystko za darmo. Nic się nie placi tylko musisz być właścicielem albo przyjechać z właścicielem zadzwoń do najbliższego ASP pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Bex- falowanie obrotów i wypadajacy zapłon-parę pytan
Spróbować zamienić cewki jak wywalić na innej to cewka do wymiany
-
Audi a4 b6 - LED TUNING
Na tej stronce http://hidretrofit.pl/ powinieneś to znaleźć, fajnie to wygląda,
-
Jak ogarnąć takie ledy ?
Takie ledy tu można znaleźć https://hidretrofit.pl/ nawet fajnie się prezentują Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana uszczelek, tylny most Quattro
Nr12 to jest ten nr 016409399b uszczelniacz , właśnie taki też chcę wymienic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
a ciekawe czy byleś zobaczyć , bo na oko to wszystko ładnie,a rzeczywistość swoje, choć nie powiem ładna sztuka, heh i ten sam kolor co mój!!!
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
To już w późniejszych planach.
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Witam Chciałbym wam pokazać moja Audi A4 B6 1.8T quattro rocznik 2003 Poniżej foto: Samochód jest sprowadzony z Holandii, kupiony w Błażowej u Michała,
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Witam własnie dzwoniłem do aso Rzeszów i tam za rozrząd wycenili 1900zl po rabacie 20% -sporo za same części czyli pasek plus rolki 450 do 550 tylko pompa wody tylko 200 jak zdaje się orginalne bo tak to 700zl
-
Serwis dębica i okolice
Witam zakupiłem audi i zastanawiam sie gdzie go serwisować , swoje wszystkie auta serwisowałem w miejscowym serwisie dakol ale tam coraz gorsze opinie ma wiec szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu, gdzie można się czegoś dowiedzieć przy okazji nie zedrze z kasy, nom i bede mial gwarancje, pozdrawiam, ciekawe ile by kosztowalo wymiana w serwisie audi rozrzadu bo z tego co widze to przy 180000km powinno sie wymienic a umnie juz 160000km,