Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek337

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czyli średnio 400 - 500 zł. za robocizne
  2. Pany a ile płaciliście za wymianę rozrządu, chodzi mi o robociznę bez części, chce się zorientować w cenach.
  3. Akcja serwisowa dalej trwa wiec można śmiało dzwonić i umawiać się, ja mam wymienione niedawno wszystkie 4 cewki na nowe
  4. Bylem dzis na akcji serwisowej i wymienili mi wszystkie 4 cewki, i jak na razie chodzi bez problemu, jeszcze tylko w miedzy czasie świece nowe zapodam,
  5. Zobaczę z tym zaworem jak będzie tak chodził choć z tym falowaniem to czasem przy odpalaniu później przestaje , na razie dzwonilem do audi i umówiłem się na sprawdzenie cewek , jak będą wadliwe to wymienia, a przy okazji po wymianie może i świece wymienię tylko jakie polecacie oryginalne audi czy lepiej Np ngk?
  6. Witam jestem od niedawna posiadaczem A4 i mam problem niedawno jadąć, i chcąc wyprzedzić samochód dostał czkawkę, i wywaliło błędy 2 Faults Found: 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded wypadanie zapłonu na pierwszym cylindrze, czy to znaczy że moja cewka już kończy żywot , czy raczej świece dodam ze autko ma nalatane 170000 wiec a świece miał przy 90000 tys wymienione słyszałem tez ze co niektóre cewki wymieniają w serwisie audi na zd. nr cewek czy one są oryginalne, czytałem ze to może być tez odma , lub zawór odpowietrzajacy skrzynie korbowa ale jak to sprawdzić bez rozbierania Kolejny problem to czy to ma jakiś wpływ ze sączy się spod wtryskiwaczy, i na masce taki dziwny osad czy to może być z tego, czy jakieś innych przedmuchów szukać, i ostatnia sprawa jeśli widać z tylu chyba cieknie od napinacza -pewno dlatego cos go slychac - Opis i zdjęcia poniżej razem z filmikiem czy tak ma chodzić koreczek wyciek obok wtryskow wyciek za napinaczem Tu jakis nalot na wydechu-niewiem z kad i co to może byc kolejny wtrysk dziwny nalot na masce i moja cewka i jej nr Filmik http://videowood.tv/video/147sy Pozdrawiam
  7. a umnie w audi widac pechowy most bo sprawdzałem z ks serwisowa i jakieś 7 lat temu wymieniali simering, wiec pewno trzeba bedzie wymienic
  8. czyli myślicie ze to odpowietrzenie dyra leje aż sprawdzę któregoś dnia i wjadę na kanał
  9. Witam, umnie tez tak widać leje i tez myślę jak się to wymienia. i potrzeba jakiś sprzęt do tego czy lepiej to dac mechanikowi zrobic
  10. marek337 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam chce się dowiedzieć czy dużo z tym roboty żeby usunąć wyciek czy samemu da się z trym poradzić , czy lepiej gdzieś na warsztat jechać żeby to solidnie zrobili bo tam bodajże jest simering pozdrawiam i czekam na sugestie
  11. Siemanko witam wszystkich maniaków Audi - do których tez się zaliczam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.