Treść opublikowana przez Bartek11819
-
Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB
Niestety nigdy sam sie nie bawiłem w takie rzeczy, wiec raczej odpada.. To może się sam wypowie i jak coś to tak bym musiał uczynić, podejrzewam ze gość który robił mi ten program+(wyprogramowanie 2sondy ) nie zrobił nawet logów tylko wgral na pałe albo jakis gotowiec.. a dodam jeszcze ze nie pokazuje mi błędów spalania stukowego a chyba powinno ? Nawet próbowałem lekko stukac w czujniki i odłączać kostki i nic ..
-
Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB
Dorzucam logi 115 + 118, za dużo ładuje ? Więc pewnie poprawka softu u innego speca.. ktoś poleca kogoś mazowieckie ? A rozumiem, że przez większą oktanowość na LPG stuki nie wystepują ? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB
Zalane 98, ale wczesniej mialem 95 i nic sie nie zmieniło, kata nie ma bo nadawal sie do wywalenia i jest downpipe. Dodam ze przed programem nie stukalo, a po chipie uslyszalem to dopiero po pol roku przy otwartym oknie jak dźwięk podczas przyspieszania odbija się od np. barierek przy ulicy. A o co chodzi z tą autoadaptacją lpg ? Ze lipna ? Niby gaziarz stroil po swojemu. I logi 115 + 118 wrzucę później.
-
Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB
Auto po programie, ale chyba za mocnym ? Na benzynie podczas przyspieszania słychać stukowe, na gazie nie. Możliwe że przez program ? Cewki, swiece nowe, cisnienie na cylindrach okej. Jak ktoś zerknie to niech podpowie coś.. LOGI TYLKO NA BENZYNIE bo jak samochód chodzi na gazie to nie da się połączyć komputerem. Program na pałe zrobiony ? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
1.9TDI AWX prośba o analize logów
Proszę o analize logów dynamicznych, możliwe że tu jest jakiś wirus ? i chyba ostro przeładowuje i dlaczego ? http://vaglogi.pl/log-003_011_Yo7hC0.html
-
1.9TDI AVB Prośba o analizę logów
A4 B6 avant. Niech ktoś rzuci okiem czy z turbo i przeplywka wszystko ok, poprzedni wlasciciel mowil ze zrobiony jest program, ale czy z tych logow cos wyczyta ? turbo dosyc swiszczy http://vaglogi.pl/log-011_003_Bz4uVOU.html
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Dzięki wszystkim za pomoc ?
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Zrobiłem logi z odpiętym zaworkiem n75, obczaj i napisz w czym problem http://vaglogi.pl/log-115_118_0J9EwuX.html
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Jutro wiec zrobie loga i wrzuce z odpięta wtyczka. Właśnie "emulator" wyleciało mi z głowy, tak kat jest ale wybebeszony
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
jeszcze jakbyś mogł powiedzieć mi czy z sondą wszystko dobrze bo wywala blad ze rezystancja za duza b1 s2 , czy to wina gazu ? sonda bodajze jest wkrecona w taka przyspawana rurke do otworu w wydechu
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
To co myślisz zostawić już to doładowanie w spokoju ?
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
No więc po wymianie wezykow zrobiłem logi niech ktoś rzuci okiem teraz na turbo przeplywke i te spalanie stukowe. Dzięki http://vaglogi.pl/log-002_033_lVE9M5.html http://vaglogi.pl/log-003_020_fonx69m.html http://vaglogi.pl/log-115_118_ZNCYi.html
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Ale wtopa.. dobrze, ze sa tu dobrzy ludzie jak Ty i naprowadza. Masz racje sprawdzilem malym cisnieniem i jest elegancko ciegno chodzi, teraz biore sie za skladanie i dam znac a najlepiej zrobie jeszcze wieczorem logi i wrzuce do obczajki
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Wezyk wezykiem ale z ciekawosci sprawdzilem czy chodzi ciegno od gruszki i ani drgie a gruszka trzyma podcisnienie.. czyli nic nie da wymiana wezyka ? Co dalej z tym robic ?
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
No wiec sluchajcie Panowie, rozebralem wszystko zeby sie dostac do tego n75 poniewaz sa seryjne opaski i nie moglem tego rozpiac(brak dostepu) i odrazu ustalilem ze waz ktory wychodzi ze srodka czujnika do turbiny za co on odpowiada ? Opis jest tylko turbo boost czy to moglo byc przyczyna ? Wlasnie jade szukac przewodu podcisnieniowego w sklepie
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Nie wiem czy byla regenerowana chyba nie. Sprawdze podcisnienia, a w jaki sposob zdiagnozowac sprawnosc tego zaworka ?
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Tak mi sie przypomnialo, zeto spalanie stukowe pojawilo sie po wymianie swiec. A co do turbo przyczyna moglby byc zawor n75? Da rade to sprawdzic ?
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
- 1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Czy mogłby ktoś przejrzeć te logi? Auto z LPG logi robione na PB. Powodem jest to, że samochód od mniej wiecej 2 tys. obrotów ciagnie super a jakby moc słabnie przy 3tys i powyzej. Niezależnie od paliwa.. http://vaglogi.pl/log-115_118_H0LmDUY.html http://vaglogi.pl/log-002_033_1qdLweK.html http://vaglogi.pl/log-003_020_U3204j.html - 1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych