Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto po programie, ale chyba za mocnym ? Na benzynie podczas przyspieszania słychać stukowe, na gazie nie. Możliwe że przez program ? 

Cewki, swiece nowe, cisnienie na cylindrach okej. 

Jak ktoś zerknie to niech podpowie coś.. LOGI TYLKO NA BENZYNIE bo jak samochód chodzi na gazie to nie da się połączyć komputerem.

Program na pałe zrobiony ?

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Opublikowano
6 godzin temu, Bartek11819 napisał:

Auto po programie, ale chyba za mocnym ?

Po programie jest na pewno, czy za mocnym to nie do końca wiadomo bo loga 115+118 nie wrzuciłeś.

Na jakiej benzynie jeździsz?

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
6 godzin temu, Bartek11819 napisał:

bo jak samochód chodzi na gazie to nie da się połączyć komputerem.

Bo pewnie sterownik lpg jest podłączony pod obd, co wróży włączoną autoadaptację i "super" wystrojoną instalacje :P

Na czwartym stuka najbardziej, przyczyn może być wiele. Jakie paliwo zalane i czy jest kat?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Zalane 98, ale wczesniej mialem 95 i nic sie nie zmieniło, kata nie ma bo nadawal sie do wywalenia i jest downpipe. Dodam ze przed programem nie stukalo, a po chipie uslyszalem to dopiero po pol roku przy otwartym oknie jak dźwięk podczas przyspieszania odbija się od np. barierek przy ulicy. A o co chodzi z tą autoadaptacją lpg ? Ze lipna ? Niby gaziarz stroil po swojemu. I logi 115 + 118 wrzucę później.

Opublikowano

Wgraj serię i sprawdź w tedy po logach jak ze stukami.

Nie wiem czy masz autoadaptację ale skoro nie możesz się połączyć ze sterem jak pracuje na lpg to zakładam, że tak. W 99% to nie działa jak powinno.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Ktos tam poleciał z zapłonem za mocno i auto sie broni.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Łukasz13 napisał:

Ktos tam poleciał z zapłonem za mocno i auto sie broni.

Dorzucam logi 115 + 118, za dużo ładuje ? Więc pewnie poprawka softu u innego speca.. ktoś poleca kogoś mazowieckie ?

A rozumiem, że przez większą oktanowość na LPG stuki nie wystepują ?

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Opublikowano

Późno wstaje turbo. Umów się z Łukaszem z postu wyżej, sąsiednie woj. ale myślę, że warto. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Ewentualnie jak masz możliwość to wyślij mi ten Soft, zerknę ewentualnie poprawię za friko :)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, morelo napisał:

Ewentualnie jak masz możliwość to wyślij mi ten Soft, zerknę ewentualnie poprawię

Niestety nigdy sam sie nie bawiłem w takie rzeczy, wiec raczej odpada..

5 godzin temu, przem8 napisał:

Późno wstaje turbo. Umów się z Łukaszem z postu wyżej, sąsiednie woj. ale myślę, że warto. 

To może się sam wypowie i jak coś to tak bym musiał uczynić, podejrzewam ze gość który robił mi ten program+(wyprogramowanie 2sondy ) nie zrobił nawet logów tylko wgral na pałe albo jakis gotowiec.. a dodam jeszcze ze nie pokazuje mi błędów spalania stukowego a chyba powinno ? Nawet próbowałem lekko stukac w czujniki i odłączać kostki i nic ..

Opublikowano
3 godziny temu, Bartek11819 napisał:

To może się sam wypowie i jak coś to tak bym musiał uczynić, podejrzewam ze gość który robił mi ten program+(wyprogramowanie 2sondy ) nie zrobił nawet logów tylko wgral na pałe albo jakis gotowiec.. a dodam jeszcze ze nie pokazuje mi błędów spalania stukowego a chyba powinno ? Nawet próbowałem lekko stukac w czujniki i odłączać kostki i nic ..

Ciężko się odezwać do kolegi na PW? Jakbyś chciał wiedzieć czy warto, to powiem Ci, że warto się odezwać bo na pewno nic nie spierdo**.

 

Przy takich wartościach nie będzie żadnych błędów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.