Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekxx1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrekxx1

  1. OCENCIE SAMI W CZWARTEK PRZYCIEMNIONE BEDA SZYBKI http://naforum.zapodaj.net/7a36cfbf2f85.jpg.html
  2. fele zakupione i zamontowane ,jak mi powiecie jak sie fotki wstawia to bym wam fotki wrzucil do oceny szanowni klubowicze.pozdrawiam
  3. jazda na takich pierscieniach jest rownie bezpieczna???
  4. W b7 avancie mam16' ET42 otwor na piaste 57,a znalazlem takie od B8 17' ET 35, otwor na piaste 66.nie znam sie na felgach wiec prosze o pomoc http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-a4-b8-a6-c7-a8-5x112-CID5-IDecRDh.html#2abd6ba653
  5. piotrekxx1 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Nie smiejcie się że mnie ale jestem laikiem jeśli chodzi o motoryzacje,jedni mówią że turbo powinno swiszczec,a inni że jak jest dobre to nie powinno byc go słycha.Więc jak powinno byc naprawdę,bo u mnie tylko fajnie silnik mruczy a turba nie slychac, a zbiera się fajnie:-) 1.8T
  6. probowalem nitro schodzi ale ciezko.boje sie zeby nie uszkodzic lakieru
  7. Mam taki problem czym usunąc (setki.tysiace) kropek z auta,ktos pewnie rozpylil spraja w powietrzu jak gdzies przejerzdzalem,polerka da rade?czy moze czyms innym da sie to zmyc?Kropki sa ja główka szpilki.Załamka
  8. moze mi podeslecie jakiegos linka z fajnym wzorkiem?(zeby byly orginaly bo ja nie wiem ktore to chinskie gowno a ktore orginalne?)17
  9. dzieki za fatyge za fotki rzeczywiscie na 17 duzo lepiej wyglada mysle o tych tylko 17 217S NOWE ALUFELGI 16 5x112 Audi A3 S4 A4 S4 A6 S6 (5531331068) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
  10. co sadzicie o tych?http://allegro.pl/217s-nowe-alufelgi-16-5x112-audi-a3-s4-a4-s4-a6-s6-i5531331068.html
  11. Kupilem pare dni temu audi A4 B7 avant i mam na niej oryginalne alufelgi 16 prawie pełne i mi sie nie podobaja.Chcem kupic nowe i sie zastanawiam czy zostac przy 16 czy kupic 17?powiedzcie mi czy na 17 jest duzo gorszy komfort jazdy niz na 16?Z gory dziekuje za podpowiedz,pozdrawiam
  12. Witam wszystkich,jestem nowy.Niedawno zakupione pierwsze audi A4 Avant 1.8T. pozdrawiam Piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.