Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cierlik91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok. I wszystko jasne. Wielkie dzieki. W takim razie gdyby ktos mial na sprzedaz przekladke od bexa to jestem chetny
  2. Czyli jezeli bede mial od 2.0tfsi zbiornik razem z pompa i plywakiem to rozumiem ze i tak nie bedzie dzialac? Dobrze wnioskuje?
  3. Panowie nadal jestem przed przekladka, poniewaz nie moge znalezc zestawu od 1.8t BEX. Czy zestaw Q od b7 2.0tfsi podejdzie P&P do b6 1.8t BEX?
  4. Dzieki wielkie mam nadzieje ze info sie przyda Jednak montaz Q opozni się. W dalszym ciagu oczekuje na czesci, maja byc dopiero w przyszlym tygodniu...
  5. pod koniec przyszłego tygodnia odezwe sie
  6. Udało mi sie znalezc przekladke od BEX-a, wiec czekam na dostawe i w przyszly weekend biore sie za moda ;). A teraz moje pytanie jaki olej zalac do skrzyni biegow i dyfra zeby nie zbankrutowac? Jedyne co wyczytalem to ze do dyfra 75w90 ale nadal nie wiem ile l i jakiej firmy? Wiec jakie oleje, jakiej firmy i ile l? Interesuje mnie cos lepszego aczkolwiek w miare rozsadznej cenie Pozdrawiam
  7. a niby wszystko mialoby pasowac.... Takze nadal poszukuje zestawu od BEX-a. Jakby ktos cos to pisac
  8. Kwestia jest tego typu tak jak kolega napisal wyzej A gorzej bedzie jak zloze wszystko i sie okaze ze cos nie dziala... I zostane wtedy z czesciami.
  9. Moze mialby ktos na sprzedaz kompletny zestaw do przekładki Quattro od BEX-a?
  10. Aktualnie posiadam bex tylko w ośce troche przy 6 biegach trzeba sie czasami namachac to prawda Przy 170-180km/h miałem jakies 4500-4700 obrotów. Myslalem ze sama przednia czesc wydechu bedzie taka sama w osce i Q no ale coz... O filtrze paliwa zapomnialem ze bedzie inny. A co do sprzegla to slyszalem ze niby to samo ale pewnosci nie mam. Zastanawialem sie nad asn ze wzgledu na 5 skrzynie bo przy 6 trzeba sie czasami namachac ale szczerze nie wiem jak jest z 5. Wiec chyba jednak bede szukał Q z bexa jakby ktoś miał na sprzedaż badz namiary to byłbym bardzo wdzieczny. Dzieki za odpowiedz
  11. Witam. Posiadam a4 b6 1.8t bex 2003r z 6 biegowa skrzynia.Chcialbym zalozyc Quattro i mam 2 mozliwosci albo zestaw od bexa 6 biegowy albo 3.0 asn 5 biegow.Od asn mam niedaleko siebie wiec zastanawiam sie nad nim.Czy wszystko z asn bedzie bez problemow pasowalo p&p do mojego samochodu?Z tego co sie dowiedzialem w Asn i bex jest inna przednia czesc wydechu. Czy moge pozostawic przednia czesc wydechu od siebie z oski a dalsza czesc zalozyc od asn Q?Czy jeszcze cos mogloby nie pasowac badz musial bym na cos konkretnego zwrocic uwage?Ktora skrzynia waszym zdaniem bedzie lepsza? Pozdrawiam
  12. Witam. Czy po przekładce oprócz adaptacji pływaka i pompy ABS trzeba zmienic cos jeszcze w ustawieniach komputera? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.