Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

encyklopedia3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. encyklopedia3 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Koledzy kupiłem diody kiedy podpialem bezpośrednio pod aku Dody ładnie świeciły ale gdy podpialem się pod podświetlenie przycisków szyb diody ledwo świeciły czemu tak jest? Może pod co innego się podpiąć dodam że nie mam podświetlenia klamek
  2. no tak chodzilo mi ze wylaczaja mi sie swiatla mijania kiedy wlacze drogowe
  3. witam mam problem z reflektorami a dokladnie przelozylem sobie reflektory z polifta i swiatla drogowe dzialaja normalnie razem z postojowkami lecz gdy wlcze swiatla dlugie swiatla drogowe sie wylaczaja a dlugie i postojowki swieca lecz gdy tylko migne dlugimi tzw swiatla ostrzegawcze to dzialaja wszystkie no chyyba ze tak pwinno byc chociaz nie sadze
  4. ok zobacze co da sie zrobic ,moze glupie pytanie ale ten silniczek od zaciagania powietrza to gdzie sie znajduje ?
  5. hehe oks dziex za odpowiedz
  6. ok mi tez od samego poczatku wpadly drugie ale wolalem sie poradzic dziex za odp
  7. te chromowane lepsze czy orginalne od sline ? tu sa chromowane : http://www.directupload.net/file/d/4093/7ugg3qto_jpg.htm tu od s-line: http://www.directupload.net/file/d/4093/4lidwnkg_jpg.htm ktore lepsze waszym zdaniem ??
  8. Podłaczasz pod tą dwupinową wtyczkę, z której wychodzą dwa grube przewody - jeden biały, drugi biały z zółtym kolorem. Ze starej wtyki wykorzystujesz tylko te dwa przewody, reszta która pozostanie może zostać wykorzystana do innych elemeok dzieki ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra a klimatronika podlacze bez problemu wszystkie wtyczki beda pasowac czy tez jakies przerobki ?
  9. mam pytanie jak podlaczyc te pdgrzewanie szyby ? pod jaka wtyczke ? bo u mnie sa takie http://www.directupload.net/file/d/4093/kq9xmrp3_jpg.htm
  10. no taki sa wtyczki w klimatroniku : http://www.directupload.net/file/d/4093/te8x4kiq_jpg.htm
  11. wszystkie felgi wygladaja podobnie jak ta na zdjeciu mam pytanie czy oplaca sie je kupic za 700zl z oponami ? http://www.directupload.net/file/d/4093/7r5rdle3_jpg.htm
  12. huzio dzieki za odp ale za duzo to nie rozumiem z tego schematu ;/// nadal nie mam pojecia jak podlaczyc ten wlcznik podgrzewania tylnej szyby w tym pierwszym poscie co podales mi to ziomek pisze ze problemu niby nie bylo z podlaczeniem wlacznika podgrzewania tylnej szyby tylko ciekawi mnie do ktorej wtyczki to podlaczamy w klimatroniku i jakie kabelki do jakich
  13. Witam mam pytanie dotyczace przerobki tunelu srodkowego z przedlifta na lifa a dokladnie mi chodzi jak mam podlaczyc podgrzewanie tylnej szyby bo w przed liftach jest kolo wlacznika swiatel awaryjnych a w po liftach w klimatroniku i chcial bym sie dowiedziec jak je podlaczyc do tego klimatronika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.