-
Listwy Dekory LED
Koledzy kupiłem diody kiedy podpialem bezpośrednio pod aku Dody ładnie świeciły ale gdy podpialem się pod podświetlenie przycisków szyb diody ledwo świeciły czemu tak jest? Może pod co innego się podpiąć dodam że nie mam podświetlenia klamek
-
lampy z lifta do przedlifta problem
no tak chodzilo mi ze wylaczaja mi sie swiatla mijania kiedy wlacze drogowe
-
lampy z lifta do przedlifta problem
witam mam problem z reflektorami a dokladnie przelozylem sobie reflektory z polifta i swiatla drogowe dzialaja normalnie razem z postojowkami lecz gdy wlcze swiatla dlugie swiatla drogowe sie wylaczaja a dlugie i postojowki swieca lecz gdy tylko migne dlugimi tzw swiatla ostrzegawcze to dzialaja wszystkie no chyyba ze tak pwinno byc chociaz nie sadze
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
oki
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
ok zobacze co da sie zrobic ,moze glupie pytanie ale ten silniczek od zaciagania powietrza to gdzie sie znajduje ?
-
Alufelgi
hehe oks dziex za odpowiedz
-
co myslicie o takich felgach do mojej audicy ?
ok mi tez od samego poczatku wpadly drugie ale wolalem sie poradzic dziex za odp
-
co myslicie o takich felgach do mojej audicy ?
te chromowane lepsze czy orginalne od sline ? tu sa chromowane : http://www.directupload.net/file/d/4093/7ugg3qto_jpg.htm tu od s-line: http://www.directupload.net/file/d/4093/4lidwnkg_jpg.htm ktore lepsze waszym zdaniem ??
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podłaczasz pod tą dwupinową wtyczkę, z której wychodzą dwa grube przewody - jeden biały, drugi biały z zółtym kolorem. Ze starej wtyki wykorzystujesz tylko te dwa przewody, reszta która pozostanie może zostać wykorzystana do innych elemeok dzieki ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra a klimatronika podlacze bez problemu wszystkie wtyczki beda pasowac czy tez jakies przerobki ?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
mam pytanie jak podlaczyc te pdgrzewanie szyby ? pod jaka wtyczke ? bo u mnie sa takie http://www.directupload.net/file/d/4093/kq9xmrp3_jpg.htm
-
Podłaczenie włącznika podgrzewania tylnej szyby
no taki sa wtyczki w klimatroniku : http://www.directupload.net/file/d/4093/te8x4kiq_jpg.htm
-
Alufelgi
wszystkie felgi wygladaja podobnie jak ta na zdjeciu mam pytanie czy oplaca sie je kupic za 700zl z oponami ? http://www.directupload.net/file/d/4093/7r5rdle3_jpg.htm
-
Podłaczenie włącznika podgrzewania tylnej szyby
huzio dzieki za odp ale za duzo to nie rozumiem z tego schematu ;/// nadal nie mam pojecia jak podlaczyc ten wlcznik podgrzewania tylnej szyby w tym pierwszym poscie co podales mi to ziomek pisze ze problemu niby nie bylo z podlaczeniem wlacznika podgrzewania tylnej szyby tylko ciekawi mnie do ktorej wtyczki to podlaczamy w klimatroniku i jakie kabelki do jakich
-
Podłaczenie włącznika podgrzewania tylnej szyby
Witam mam pytanie dotyczace przerobki tunelu srodkowego z przedlifta na lifa a dokladnie mi chodzi jak mam podlaczyc podgrzewanie tylnej szyby bo w przed liftach jest kolo wlacznika swiatel awaryjnych a w po liftach w klimatroniku i chcial bym sie dowiedziec jak je podlaczyc do tego klimatronika ?
encyklopedia3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta