Właśnie naj cześciej słychać go jak stoi dłużej wtedy zawsze przy odlalaniu. Zobacze co będzie po wymianie oleju bo teraz stan na miarce mniej wiecej w 3/4 . Znasz koszt takiego napinacze olejowego ??
To coś takiego ??
http://allegro.pl/zawor-napinacza-rozrzadu-bbk-audi-s4-b6-ftm-1280-i5117298332.html
Witam . Mam mały problem z moim S4 silnik 4.2 BBK czasami przy odpalniu słychać dzwięk jak na filmie czasami długi jak ten nagrany czasami krótki czasmi go nie ma . Nie wiem od czego się bierze ? Może ktoś miał coś takiego u siebie ?? W czasie jazdy nic sie nie dzieje silnik działa równo bez żadnych zażutów. W sobotę bedę zalewał nowym olejem tym razem Liqil Moly 1307 5w40 i będę robił płukankę . Dodam że rozrząd komletny po wymianie inaczej obstawiał bym któryś z napinaczy . Zapraszam do ogładania i debaty
https://youtu.be/JMg7L23UP1I