Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawel00S4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawel00S4

  1. Typowe dla uszkodzonych fazatorow i popekanych slizgow rozrzadu . Przyblizony wklad ok 7tys. Bardzo przyblizony bo widomo ze zawsze cos sie jeszcze znajdzie i dolicz jeszcze robicizne . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. Pawel00S4 odpowiedział(a) na thcmarcin temat w 4.2
    Jeśli chcesz miec dobrze zrobione to oczywiscie ze tak . Nie wiesz czy lancuchy nie sa rozciagniete . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Każdy może się pojawić po to jest to ogłoszenie czym nas więcej tym lepiej . Ja też się pierwszy raz wybieram bo nigdy wcześniej nie było czasu Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  4. Będę Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  5. Ciekawa informacja muszę też z nim spróbować przy następnej wymianie . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  6. Tak cytuje jego słowa . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  7. ?? Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  8. Ja mam zalany lm5w40 ale kumpel z ASO AUDI polecił mi 10w40 podobno lepiej reaguje silnik . Ma doświadczenie z naszymi BBK więc przy wymianie pójdę za jego poradą i zobaczę jak będzie . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  9. Powiem ci że możesz mieć rację bo jestem właśnie po wymianie zaworkow i na ciepłym odpaleniu grzechotanie nie występuje . Niestety ja mam fazatory do wymiany to pewne bo są sprawdzone ze dają d*py. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  10. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    Inna bajka w ogóle Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  11. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    No to serwis jest wysoce kosztowny[emoji14] Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  12. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    Wyślij mi zdjęcie tego od ANS porównam z BBK Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  13. Dźwięk o którym mówisz przy odpalaniu to nie jest coś normalnego . Sprawny silnik nie daje żadnych dźwięków przy odpalaniu. U mnie taki dźwięk generowaly fazatory które okazały się zużyte . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  14. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    Będę dorabial sam takie fazatory z mocniejszego materiału i potrzebuje na wzór żeby ściągnąć wymiary . A nie wiem czy w ASN i BBK są takie same. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  15. W końcu znalazłem czas żeby wymienić te zaworki . Niestety zaworki nowe ale grzechotanie lekko się zmniejszyło ale nie ustało . Po wymianie poszła dokładna analiza i 99% jest to któryś z napinaczy hydraulicznych rozrządu . Od poniedziałku bierzemy się za pracę dam znać co ustaliłem i jak idą pace. Mam nadzieje ,że to pomoże . No i fazotory[emoji14]plan jeden dorobić mocniejsze fazatory . Opcja możliwa tylko jeżeli ktoś udostepni mi swoje zużyte fazatory. Dorobić z innego materiału i chartowac powierzchniowo lub na wskroś zależy od pomierzonej twardości orginalego fazatora . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  16. Pawel00S4 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam . Poszukuję fazatorów jedna lub dwie sztuki mogą być nawet uszkodzone . Potrzebuję na wzór . Posiada ktoś ?? Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  17. Ja zawsze maluje zwykłym sprejem i trzyma jak należy . Osobiście mam pomalowanym kolorem neonowym żółto zielonym . Wygląda za***iście . Kolor auota granoatowy metalik[emoji14] Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  18. Skoncze serwis silnika i podlece ;p moze w przyszlym tygodniu sie uda Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. No luz. Ale w jakims wiekszym gronie mozna by cos zorganizowac . Tylko chetnych zebrac Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Też chętnie polatam z wami tylko naj lepiej wieczorkiem . Może jakos w przyszlym tygodniu bo akurat essa na warsztacie :-P Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. Pawel00S4 opublikował(a) temat w 4.2
    Czy ktos z was stosował jakis ceramizer do naszego silnika ?? Jezeli tak to jaki ?? I czy byly odczuwalne efekty ?? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  22. Mi w ASO powiedzieli 124 zł za sztukę
  23. Ktoś z was już to wymienial ?? Jak wygląda wymiana jak one są mocowane ??
  24. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    Czekam na mojego mechanika az bedzie miał czas dla mnie tak wiec na razie jeszcze nic nie wiem .
  25. No siema . Moze w niedziele wieczorme pod galeria Ostrovia jakis spocik ?? Jakas rundka po miescie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.