Treść opublikowana przez Pawel00S4
-
pytanie o silnik 4.2 S4 pomoc w kupnie
Typowe dla uszkodzonych fazatorow i popekanych slizgow rozrzadu . Przyblizony wklad ok 7tys. Bardzo przyblizony bo widomo ze zawsze cos sie jeszcze znajdzie i dolicz jeszcze robicizne . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana rozrzadu 4.2 V8 BBK
Jeśli chcesz miec dobrze zrobione to oczywiscie ze tak . Nie wiesz czy lancuchy nie sa rozciagniete . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
Każdy może się pojawić po to jest to ogłoszenie czym nas więcej tym lepiej . Ja też się pierwszy raz wybieram bo nigdy wcześniej nie było czasu Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
Będę Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Ciekawa informacja muszę też z nim spróbować przy następnej wymianie . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Tak cytuje jego słowa . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
?? Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Ja mam zalany lm5w40 ale kumpel z ASO AUDI polecił mi 10w40 podobno lepiej reaguje silnik . Ma doświadczenie z naszymi BBK więc przy wymianie pójdę za jego poradą i zobaczę jak będzie . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
Powiem ci że możesz mieć rację bo jestem właśnie po wymianie zaworkow i na ciepłym odpaleniu grzechotanie nie występuje . Niestety ja mam fazatory do wymiany to pewne bo są sprawdzone ze dają d*py. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
- Faztor
- Faztor
- Faztor
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Dźwięk o którym mówisz przy odpalaniu to nie jest coś normalnego . Sprawny silnik nie daje żadnych dźwięków przy odpalaniu. U mnie taki dźwięk generowaly fazatory które okazały się zużyte . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
- Faztor
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
W końcu znalazłem czas żeby wymienić te zaworki . Niestety zaworki nowe ale grzechotanie lekko się zmniejszyło ale nie ustało . Po wymianie poszła dokładna analiza i 99% jest to któryś z napinaczy hydraulicznych rozrządu . Od poniedziałku bierzemy się za pracę dam znać co ustaliłem i jak idą pace. Mam nadzieje ,że to pomoże . No i fazotory[emoji14]plan jeden dorobić mocniejsze fazatory . Opcja możliwa tylko jeżeli ktoś udostepni mi swoje zużyte fazatory. Dorobić z innego materiału i chartowac powierzchniowo lub na wskroś zależy od pomierzonej twardości orginalego fazatora . Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
- Faztor
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Ja zawsze maluje zwykłym sprejem i trzyma jak należy . Osobiście mam pomalowanym kolorem neonowym żółto zielonym . Wygląda za***iście . Kolor auota granoatowy metalik[emoji14] Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
Skoncze serwis silnika i podlece ;p moze w przyszlym tygodniu sie uda Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
No luz. Ale w jakims wiekszym gronie mozna by cos zorganizowac . Tylko chetnych zebrac Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
Też chętnie polatam z wami tylko naj lepiej wieczorkiem . Może jakos w przyszlym tygodniu bo akurat essa na warsztacie :-P Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ceramizery w 4.2
Czy ktos z was stosował jakis ceramizer do naszego silnika ?? Jezeli tak to jaki ?? I czy byly odczuwalne efekty ?? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
Mi w ASO powiedzieli 124 zł za sztukę
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
Ktoś z was już to wymienial ?? Jak wygląda wymiana jak one są mocowane ??
-
Grzechotanie S4/B6 Film .
Czekam na mojego mechanika az bedzie miał czas dla mnie tak wiec na razie jeszcze nic nie wiem .
-
Ostrów Wlkp i okolice
No siema . Moze w niedziele wieczorme pod galeria Ostrovia jakis spocik ?? Jakas rundka po miescie