marbol94

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez marbol94

1. Witam, cały czas zastanawiałem się po co mam 30 pinowy kabel od apple pod łokietnikiem. Z tego co udało mi się wyczytać to coś jest z tym Audi music interface iphone, posiadam radio Concert II i jak puścić muzykę za pomocą tego radia? Pozdrawiam.

2. Witam, nawiązując do tytułu tematu, ostatnio spóźniłem się do pracy. Na szybcika podjechałem na parking zgasiłem silnik, a zapomniałem o wyłączeniu świateł.. :) na koniec zmiany wchodzę do auta, które oczywiście na kluczyk nie chciało się otworzyć, odpalam silnik i du*a.. :D znajomy mnie podładował itd i zauważyłem że od tamtego czasu radio nie działa. Kod znalazłem, ale nawet nie mogę go wklepać bo lampeczka od radyjka nie działa, a jak próbuje włączyć to radio w ogóle nie reaguje :/ Wie ktoś co jest nie tak? Radio to audi concert 2. Pozdro.