marbol94

• Paliwo

Osiągnięcia marbol94

Reputacja

1. Już ogarnięte, po prostu nie mogłem znaleźć. Były na jedną rurę albo dwie ale po obu stronach..
  2. Witam, mam problem ze znalezieniem nowego spojlera tylnego zderzaka pod moje auto: http://i.imgur.com/Y72fOZD.jpg Tak jak widać na zdjęciu, podwójny tłumik z lewej strony. Z góry dziękuje za pomoc!!
  3. Witam, cały czas zastanawiałem się po co mam 30 pinowy kabel od apple pod łokietnikiem. Z tego co udało mi się wyczytać to coś jest z tym Audi music interface iphone, posiadam radio Concert II i jak puścić muzykę za pomocą tego radia? Pozdrawiam.
  4. marbol94

Format pilków wideo

Witam, mam szybkie pytanko. W jakim formacie zgrać plik wideo na kartę SD, tak żeby zadziałało na telewizorku w audi a8 2015 rok ( nie wiem która to wersja MMI) Pozdrawiam.
  5. No właśnie nie działa, muszę posprawdzać bezpieczniki. Dzięki, pozdro.
  6. Witam, nawiązując do tytułu tematu, ostatnio spóźniłem się do pracy. Na szybcika podjechałem na parking zgasiłem silnik, a zapomniałem o wyłączeniu świateł.. na koniec zmiany wchodzę do auta, które oczywiście na kluczyk nie chciało się otworzyć, odpalam silnik i du*a.. znajomy mnie podładował itd i zauważyłem że od tamtego czasu radio nie działa. Kod znalazłem, ale nawet nie mogę go wklepać bo lampeczka od radyjka nie działa, a jak próbuje włączyć to radio w ogóle nie reaguje :/ Wie ktoś co jest nie tak? Radio to audi concert 2. Pozdro.
  7. Witam, chciałem zmienić zwykłe lampy na xenonowe, ale nie mam bladego pojęcia w co się zaopatrzyć bo robocizna pójdzie i tak do specjalisty. Bardzo podobają mi się te lampy http://allegro.pl/przednie-lampy-osram-ledriving-xenarc-audi-a4-b7-i5656558761.htmlnie ma jakiegoś tańszego zamiennika? Zależałoby mi na takim wyglądzie.
  8. Siemanko, jestem nowy na forum . Za niecały tydzień będę posiadaczem Audi a4 Avant, w sumie moja pierwsza styczność z tą marką i mam kilka pytań ;D.