Treść opublikowana przez Andrast
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jest ktoś, ze śląska kto mógł by mi to zakodować?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam spędziłem dzisiaj cały dzień i niestety lipa. Mam 2 problemy, nie zabardzo umiem czytać te schematy więc tak, powiem może jak to zrobiłem a ktoś jakby mógł mnie naprowadzić co i jak żeby to zadziałało. Pociągnąłem dwie wiązki jedna cztero żyłowa do głośniczka i guziką PDC po 2 żyły i 6 żyłowy do czujników PDC przód. I teraz bardzo bym prosił napisać czy dobrze to zrobiłem i jak podlłączyć kostke do sterownika tzn powiedzcie mi tak na chłopski rozum jak powpinać żyły do tej końcowki. Oznaczyłem sobie dokładnie jaka żyła gdzie idzie. Prosiłbym napisać np 1-6 żyły z czujników 7,8 głośnik 9-10 przycisk. I kolejna rzecz zakodowanie tego myślałem, że włączę zielone menu i gotowe ale niestety u mnie zielone menu nie włącza się. Może pytania wydają sie dla większości śmieszne ale ja spędziłem dzisiaj 10h i wkońcu tego nie złożyłem do koćna i czuję się zirytowany ;p Pozdrawiam i mam nadzieję na pomoc
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam mam pytanie odnośnie kabli bo w instrukcji jest napisane 0,35 a mogą by\c 0,5 ? Pozdro
-
Wymiana panelu klimy, nie działa
A powiedz mi jaka wiązke pociagnąć z tych foteli jest to gdzieś tutaj opisane?
-
Wymiana panelu klimy, nie działa
Ok, sterownik chyba mam taki co piszesz bo gościu wymieniał go jak zakładał xenony. A powiedzcie mi jaka wiązka na ta elektryka jest to gdzieś opisane? Teraz mam full elektryka bez grzania a będzie elektryka tylko ledzwia i grzanie. I ostatnie pytanie ile będzie kosztować mniej więcej zdjęcie tej blokady w ASO? 250zł w ASO nikt z klubowiczów tego nie robi?
-
Wymiana panelu klimy, nie działa
Ale powiedz mi czy obojętnie jaki nie kupię panel to będzie zablokowane?
-
Wymiana panelu klimy, nie działa
Inaczej się tego nie da zrobić? Przecież w ASO zapłacę za to jak za zboże A i jeszcze jedno czy to będzie na każdym panelu który bym nie kupił czy akurat na tym o zwrócić go? Ile kosztuje te ASO?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
No dobrze ale czy do tego konkretnego moda mam kupic 7 czy 14 sztuk? kupie wiecej ale zeby na to nie braklo;p Dobra zamówiłem 20 szt ;p
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A powiedzcie mi ja pottrzebuje 7 czy 14 tych końcówek?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
To fajnie sobie licza w tym audi za to... Biore te końcówki a jaki kabel do tego?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Ale to jest to co pokazałem ? taka końcówka i do tego tylko kablekek dorobić? Bo w ASO cene maja zabojcza...
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam, w sobote chcialem zamontowac te pdc i dzis dzwonilem pozamawiac te rzeczy z aso.. 000 979 009 E 7 kabelkow ( 2 sztuki w zestawie ) AS0 10.50 PLN Pan powiedzial ze to na sztuki i jedna sztuka 14 zł... Co Wy na to? http://allegro.pl/konektor-pin-zenski-f063-vw-audi-000-979-009-e-mqs-i4998579840.html Czy to chodzi o to? bo nie ukrywam 100 zł za 7 kabelków średnio mi się uśmiecha...
-
Wymiana panelu klimy, nie działa
Witam serdecznie w weekend będę montować fotele sline z grzaniem więc zakupiłem panel klimatyzacji z grzaniem foteli, i tu pojawia się problem. Klimatyzacja jest dwustrefowa jak wyciągam i przepinam to klima nie działa tylko miga przycisk OFF zaraz po przepięciu na chwilę mogę ją włączyć i wszystko świeci ale kilka sek i się wyłącza... Nie działa też radio...po przepięciu spowrotem wszystko ok, czy ja musze coś dorobić czy może ten panel jest popsuty? Pozdrawiam
-
Zmieniarka CD a SD/USB
Rozumiem, ale konkretnie ten kabel?do 2g?
-
Zmieniarka CD a SD/USB
A do tego radia kabelek Ami bez problemu podobne? Teraz w moim pasku B7 mam to i super sprawa Powiedzcie mi co mam konkretnie kupić, bo auto mam i już mam dość tej muzy z radia
-
Zmieniarka CD a SD/USB
Witam, samochodu jeszcze nie mam ale już myśle co zmienić itp. Takie radio jest w tej A4 i podejrzewam, że jest to zwykła zmieniarka bez USB ani SD. Jakie jest wyjście da się do tego podłaczyć jakieś SD/USB czy tylko wymiana radia, jeżeli tak to na jakie. Jeżeli taki temat był to proszę o link bo jestem zielony. Pozdrawiam i dzięki.
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
Super to zamawiam, a powiedzcie mi w przybliżeniu wartość tych pełnych skór co mam możecie ocenić? I jeszcze jedno pytanko, pomalowanie tych drewnianych listew ozdobnych na piano black to jakiś problem?
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
Witam bardzo ważne pytanie mam w samochodzie zwykłe fotele w skórze i pełnej elektryce i chce je wymienić na fotele s-line skóra-alcantara z elektryką tylko w ledźwiach. http://allegro.pl/show_item.php?item=5675563553 Czy będzie jakiś problem jak przy zmianie? czy coś nie będzie działać? Czy szyny itp są takie same? proszę o pomoc bo nie chce kupować foteli żeby zaraz je odsprzedawać... To są dotele które posiadam. I powiedzcie mi cena 2450 za te fotele chyba całkiem atrakcyjna nie? I ostatnie pytanie ile mógłbym wziąć za te swoje fotele? Pozdrawiam