Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrast

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Błąd : Czujnik pozycji silnika nieprawidłowy sygnał - C10AD29 Po wykasowaniu wszystko wróciło do normy.
  2. Właśnie wczoraj szukałem Czyli komputer, jutro rano jadę. A ktoś miał podobny problem?
  3. Witam serdecznie, Wczoraj jadąc wyskoczył mi naglę błąd : systemstörung weiterfracht möglich Auto to audi a4b8 po liftingu 2012. Wspomaganie chodzi teraz zdecydowanie słabiej i świeci się ikonka na pomarańczowo. Jakieś sugestie co to może być ? Pozdrawiam
  4. Multitronic przebieg 220 tyś. Do przodu na płaskim rusza ok pod górkę trzeba poczekać ok sekundy, jak stromo nie ruszy, do tyłu wporządku, Może być adaptacja czy sprzęgła i jaki koszt jak sprzęgła? Pozdrawiam
  5. Proszę o usunięcię
  6. Czy ktoś zna na śląsku zakład który zrobi adaptacje multitronica? Pozdrawiam
  7. Witam, Wymieniłem wczoraj klocki z przodu na nowe. W starych kabelek od czujnika był przerwany ale błędu nie pokazywało, po wymianie i podłączeniu wszystkiego jak należy błąd wyskoczył. Jak to skasować? Pozdrawiam
  8. Czy myślicie, że adaptacja może pomóc w takim przypadku? Sorki za podwójny post. I ew czy ktoś z okolic Katowic byłby chętny mi pomóc albo gdzie auto zawieźć ? Bo cała przyjemność z jazdy umiera przez ta skrznię.
  9. Nie, tylko przy ruszaniu potem już super bez problemów.
  10. Witam, Posiadam Audi B8 z 2012 nalotu ok 220. Problem polega, że skrzynia jakby po sekundzie łapała sprzęgło, jak nacisnę mocniej gazu to nie chce ruszyć a potem nagle szerpie. Jeszcze większy problem jest ruszyć pod górkę, potrafi nawet zgasnąć. Gdzie szukać przyczyny czy ktoś coś takiego miał i co zrobił i ew koszt? Pozdrawiam
  11. Dołączam się do pytania jaki koszt naprawy ?
  12. Hej. Czy ktoś ma rozwiązanie ? Kupiłem nie dawno a4 z 2012 przebieg 215 i tak jak koledzy wyżej mam problem z opóźnionym ruszaniem. Problem jest na tyle słaby że auto potrafi zgadnąć podjeżdżająć pod górę. Czy jakieś wgranie softu lub adaptacja pomogą czy może jakiś sterownik? Poza ruszaniem skrzynia chodzi super. Pozdrawiam.
  13. Mi naszczęście dosłał te poduszki wczoraj je zamontowałem jeszcze tylko błąd muszę wyksaować i będzie cacy
  14. Źle nagrywana była płyta...trzeba jakimś NERO lub coś w tym stylu, działa
  15. Tzn? Podpięcie kompa czy coś nic się nie da? a Może ja coś źle robie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.