-
Błąd wspomagania A4B8 Lift
Błąd : Czujnik pozycji silnika nieprawidłowy sygnał - C10AD29 Po wykasowaniu wszystko wróciło do normy.
-
Błąd wspomagania A4B8 Lift
Właśnie wczoraj szukałem Czyli komputer, jutro rano jadę. A ktoś miał podobny problem?
-
Błąd wspomagania A4B8 Lift
Witam serdecznie, Wczoraj jadąc wyskoczył mi naglę błąd : systemstörung weiterfracht möglich Auto to audi a4b8 po liftingu 2012. Wspomaganie chodzi teraz zdecydowanie słabiej i świeci się ikonka na pomarańczowo. Jakieś sugestie co to może być ? Pozdrawiam
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Multitronic przebieg 220 tyś. Do przodu na płaskim rusza ok pod górkę trzeba poczekać ok sekundy, jak stromo nie ruszy, do tyłu wporządku, Może być adaptacja czy sprzęgła i jaki koszt jak sprzęgła? Pozdrawiam
-
Chip 143 multitronic
Proszę o usunięcię
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Czy ktoś zna na śląsku zakład który zrobi adaptacje multitronica? Pozdrawiam
-
Sygnalizacja wymiany klocków-problem
Witam, Wymieniłem wczoraj klocki z przodu na nowe. W starych kabelek od czujnika był przerwany ale błędu nie pokazywało, po wymianie i podłączeniu wszystkiego jak należy błąd wyskoczył. Jak to skasować? Pozdrawiam
-
Multitronic szarpie A4B8 2012r.
Czy myślicie, że adaptacja może pomóc w takim przypadku? Sorki za podwójny post. I ew czy ktoś z okolic Katowic byłby chętny mi pomóc albo gdzie auto zawieźć ? Bo cała przyjemność z jazdy umiera przez ta skrznię.
-
Multitronic szarpie A4B8 2012r.
Nie, tylko przy ruszaniu potem już super bez problemów.
-
Multitronic szarpie A4B8 2012r.
Witam, Posiadam Audi B8 z 2012 nalotu ok 220. Problem polega, że skrzynia jakby po sekundzie łapała sprzęgło, jak nacisnę mocniej gazu to nie chce ruszyć a potem nagle szerpie. Jeszcze większy problem jest ruszyć pod górkę, potrafi nawet zgasnąć. Gdzie szukać przyczyny czy ktoś coś takiego miał i co zrobił i ew koszt? Pozdrawiam
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Dołączam się do pytania jaki koszt naprawy ?
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Hej. Czy ktoś ma rozwiązanie ? Kupiłem nie dawno a4 z 2012 przebieg 215 i tak jak koledzy wyżej mam problem z opóźnionym ruszaniem. Problem jest na tyle słaby że auto potrafi zgadnąć podjeżdżająć pod górę. Czy jakieś wgranie softu lub adaptacja pomogą czy może jakiś sterownik? Poza ruszaniem skrzynia chodzi super. Pozdrawiam.
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
Mi naszczęście dosłał te poduszki wczoraj je zamontowałem jeszcze tylko błąd muszę wyksaować i będzie cacy
-
Bootloader
Źle nagrywana była płyta...trzeba jakimś NERO lub coś w tym stylu, działa
-
Bootloader
Tzn? Podpięcie kompa czy coś nic się nie da? a Może ja coś źle robie?
Andrast
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta