Karol0611

• Paliwo

Osiągnięcia Karol0611

Reputacja

1. powiesz coś więcej o czyszczeniu ? jaki to miałby być preparat ? czy taki enkoder będzie ok ? http://allegro.pl/radio-audi-concert-chorus-2-impulsator-enkoder-i6881051493.html niby do starszego modelu ale może będzie ok ? Edit: Problem rozwiązany - rozebrałem, wyczyściłem i działa Dzięki za pomoc
  2. Witam, od jakiegoś czasu mam problem z regulacją głośności - radio CHORUS Czytałem na forum różne tematy ale każdy dotyczy starszych wersji radia. Problem polega na tym, że aby zmienić głośność muszę np. docisnąć potencjometr na bok. Czy to może być problem z samym potencjometrem czy może coś z procesorem ?
  3. dzięki poszukam tego jutro
  4. Karol0611

Nie działa klima

Witam wszystkich, mam problem z klimatyzacją a mianowicie ostatnio przestała działać... po podpięciu pod kompa pokazuje, że uszkodzony jest czujnik temperatury wewnętrznej. Czy taki czujnik istnieje ? z tego co widzę to wszędzie opisywane są czujniki temperatury ale zewnętrznej.. Proszę o pomoc w tym temacie Pozdrawiam
  5. Ściąg mieszek później jest gąbką i pod gąbką kula w plastiku daj trochę smaru i po problemie ok. dzięki jutro się za to zabiorę i dam znać czy pomogło pomogło ?? mam ten sam problem u siebie zauważyłem też że z okolic górnego oświetlenia wydobywa się skrzypienie na dziurach macie na ta jakaś rade ?
  6. lampy zakupione w salonie Audi. Błąd pojawił sie niedawno wcześniej nie było tego problemu.
  7. auto było kupione przez znajomego który jeżdził nim jakiś czas. Audi miało troche rozwalony przód, na zdjęciach przed zakupem auto jest bez lamp a wiec były wstawiane nowe w PL ( oryginalne )
  8. Witam wszystkich, od jakiegoś czasu po uruchomieniu silnika pojawia sie taki błąd KLIK sprawdzałem całe oświetlenie na zewnątrz i wysztko świeci, podświetlenie tablicy rej również. Ma ktoś jakiś pomysł w czym leży problem i jak go rozwiązać ?
  9. Witam wszystkich! Mam na imie Karol i od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 (B8). Narazie jestem zielony jeśli chodzi o sprawy związane z tym samochodem ale mam nadzieję że dzięki Wam moja wiedza powiększy się a z czasem to i ja bede mógł udzielić komuś pomocy Pozdrawiam