Treść opublikowana przez omen-25
-
Jednomas z AWX
Witam. Mam takie pytanko, cały komplet dwumasy i sprzęgła z AWX podchodzi p&p do BFB. A orientuje sie ktoś jak z kompletem jednomasy valeo dedykowanej do AWX, podejdzie do BFB. komplet valeo do bfb okolo 1300 zl a do awx 700-800zl, jak by nie patrzeć jest ruznica
-
RNS-E led mapa usuwa spolszczenie
Witam. Zamontowałem kumplowi rns led i wgrałem spolszczenie (sw 200). Jednak mapy 2017 za każdym razem usuwają to spolszczenie(sw 220). wie ktoś które pliki przerzucić do map żeby nie usunęły znowu spolszczenia?
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
dobra sprawdzę przeplewke doprowadzimy resztę do ladu i zobaczymy co dalej żeby lepiej jechało
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
Ok to przy jakim ciśnieniu zacząć się martwic,?
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
Rożnica miedzy pomiarem na sucho a próbą olejowa ponad 2 bary co sugeruje zużyte pierścienie. z tego co znalazłem to zdrowe 1.8t ma kolo 13
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
Dlaczego chce ja wpakować? to nie ja jej to auto sprzedaje tylko już kupiła. A kojarzysz numery oryginalnego wkładu?
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
Witam, Dzisiaj jeszcze raz była u mnie i patrzyłem przepływomierz jest bosch ale jest nowy trop. Pomiezylem ciśnienie na cylindrach i było miedzy 10,3 a 10,8 po probie olejowej wszystkie ponad 12. na blacie 330000 tys wiec pewnie bez kapitalki się nie obędzie :-( . Ale to juz nowy temat
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
A po czym poznałeś ze jest nie oryginalny ?. Mówiąc szczerze to tego nie sprawdzilem
-
[1.8T BFB] prośba o analizę logów
Witam znajoma kupiła a4 b7 1.8tq. Niestety coś jej to autko nie jedzie w porównaniu do mojego. Porobiłem logi, spojrzał by ktoś jak to wygląda Log 002+033 log 020+003 log 115+118 Pozdrawiam
-
RNS E VIM HACK
Witam mam ten sam problem co inhosik po wgraniu vim hacka jest wszystko ok a jak zaktualizuje na jakikolwiek wyszy soft to znow kanal 5 wraca na 1. Ma ktos pomysl jak to rozwiazac?
-
RNS-e pin po zmianie lasera
Ok optyka zmieniona i wszystko działa jak nalezy
-
RNS-e pin po zmianie lasera
No to chyba jest pierwszy. Dobra spróbuje wymienić sam laser jak nie zadziała to się zgłoszę. ile za taka usługę?
-
RNS-e pin po zmianie lasera
Tak media. Wymieniałem cały napęd. a czy po zmianie samego lasera nie będzie problemu?
-
RNS-e pin po zmianie lasera
O ile dobrze pamiętam to 220
-
RNS-e pin po zmianie lasera
Witam miał ktoś z was taki problem. Po zmianie lasera w rns-e led wola o pin, a co najgorsze pin od nawni nie wchodzi (incorrect pin) po włożeniu oryginalnego lasera wszystko ok.
-
Błędy p1649, p1848 schemat abs-u a4 b6 quattro
Podaj numer sterownika
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Nie widziałem a tez uważam ze świetnie pasują do naszych audiczek. AEZ ULTRA 18" 225x40 nie wiem jakie et (wiem trochę za wysoko ale mam nadzieje na ten sezon coś z tym zrobić)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev czyli krótko i zwięzłe szukać przewodów stalowych tak?. To kicha u mnie w mieście w żadnym sklepie nie znalazłem , zostaje alle.....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chodzi o to ze obydwa metale w połączeniu ze sobą i odpowiednich warunkach potrafią korodować. Moje pytanie było właśnie czy przy dłuższym użytkowaniu nie było żadnych negatywnych skutków przy tym połączeniu wżerów na gnieździe , nieszczelności. Jeśli połączenie działa od długiego czasu i wszystko ok, to spoko. Jeśli chodzi o hamulce to lepiej być ostrożnym i się dwa razy spytać niż się później zdziwić. pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No niestety ale końcówka tez jest miedziana i styka się bezpośrednio z aluminiowym gniazdem stalowa jest tylko nakrętka. Dawno miałem chemie w szkole ale z tego co pamiętam to połączenie miedz i aluminium to tak trochę nie bardzo.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam pytanko do znawców. Poukręcały mi się te stalowe rurki przy zaciskach 320-kach. Jak wiadomo tyl zacisku jest "amelinowy" czy mogę dorobić rurki miedziane czy muszę szukać stalowych?. Podobno miedz i amelinium to niezbyt udane połączenie A tak na marginesie dla tych co samodzielnie próbują regenerować zaciski
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Pie***licie bo zazdrościcie, chłopak miał taka fanaberie i tak sobie zrobił furę. wszystko poskładane do kupy nic nie wisi nic nie odstaje. Co z tego ze tylko przedni zderzak od RS-a nie jeden z pakietem "s" znaczkami z giełdy by taki chciał. Najważniejsze ze chłopakowi sie podoba i czuje podniecenie za każdym razem gdy przekręca kluczyk. Co z tego ze mondeo go objedzie, możne kiedyś koników tez dorzuci, najważniejsze ze dba i pieści jak swoja kobitkę i oby audiolka mu tak samo się chowała. Sorki za komentarz ale jak siedzę i czytam komentarze niektórych to widać tylko " ori ori ori" jak cos nie oryginalne lub nie po całości to "bee". Co wy ku*** wiecie o zabi........ yyyy tuningu, cytujac: "to zmiana standardowego wyglądu samochodu, motocykla i jego fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela". Tak ze kombinuj kolego dalej bo dobrze ci idzie Żeby nie było nie na temat to spoko ci furka wyszła
-
Co to za felga?
Dlaczego, umnie siedza AEZ ULTRA 18" na 1BA i wszystko pasuje. Powiem wiecej mogly by byc wieksze bo na seryjnym zawiasie siedzi tak wysoko ze nie wygladaja jak by mialy 18"
-
Co to za felga?
A spieszy ci sie z tymi felgami? Mam takie 18" jestem w trakcie odnawiania
-
Schemat CAN w Audi A4 B7
a dlaczego nie dasz tego tutaj?