Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomskixD

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Przymierzam się do wymiany hamulców, a w związku że jestem laikiem to nie wiem co i jakiej firmy kupić. Z tego co sie zdążyłem zorientować to są różne rozmiary tarcz i klocków i rożne rodzaje zacisków. Proszę o pomoc. Jakie tarcze, klocki i zaciski kupić do AUDI A4 B5 z 95 roku. Pozdrawiam
  2. Dzięki wielkie kolego
  3. tomskixD odpowiedział(a) na tomskixD temat w 1.6
    Już chyba jest okej, bo zauważyłem, że pali o wiele mniej, ale dokładniejsze pomiary będę robił za jakiś czas Dzięki za wypowiedzi. Pozdrawiam
  4. Witam. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, co oznaczają numery znajdujące się w miejscu na koło zapasowe? Te numery to: KTM 8D0 802 715
  5. tomskixD odpowiedział(a) na tomskixD temat w 1.6
    Nie mam gazu. ogólnie był, ale został wymontowany.
  6. tomskixD odpowiedział(a) na tomskixD temat w 1.6
    Czyli sonda nie jest połączona w żaden sposób z katem i można spokojnie bez kata jeździć? Jazda oczywiście jak najbardziej ekonomiczna czyli do 3 tys obrotów i nie wciskanie od razu pedała gazu do dechy itp... od czego jest zależne jeszcze tak wysokie spalanie?.. Czy jest możliwość sprawdzenia sondy czy to jest jej wina? Czy tylko w grę wchodzi wymiana na nową?
  7. Cześć wszystkim pasjonatom Nazywam się Tomek i od parunastu dni jestem posiadaczem Audi A4 B5 z 95 roku. Mam wielką nadzieję że będzie nam się miło współpracowało i że będziecie pomagali mi w niektórych sprawach, ponieważ jestem jeszcze laikiem. Pozdrawiam
  8. tomskixD opublikował(a) temat w 1.6
    Witam. Od parunastu dni jestem posiadaczem Audi A4 B5 i mam pewien problem z nim związany... Otóż spalanie po mieście z moich obliczeń wynosi około 15 litrów. Od razu zaznaczam, że nie jestem żadnym mechaniorem, wiec proszę o normalne odpowiedzi "po polsku". Wiem, że Odi (bo tak go nazywam ) nie ma katalizatora (handlarz wyciął) i z tego co mi wiadomo to może być tego wysokiego spalania przyczyna... Proszę o to żeby "znawcy" wypowiedzieli się na temat kata i innych przyczyn wysokiego spalania. Z góry dzięki za mądre wypowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.