Treść opublikowana przez Pro100
-
Lusterko kierowcy fl
Ja nigdzie nie widzę do b5tki
-
Lusterko kierowcy fl
Właśnie już chyba mnie uświadomiono, że to nie ori bo w aso nie mają, nigdzie nie mogę znaleźć też tych in.pro chyba pozostaje ciągnięcie z de.
-
Lusterko kierowcy fl
Cześć, Panowie gdzie kupię tą plastikową chromowaną obudowę lusterka? Mam ją popękaną (strona kierowcy). Może zna ktoś numer części. Pozdrawiam
-
Uszczelka chłodnicy oleju.
Cześć, Silnik 1.9 AJM. Czy ktoś z Was również ma nazwę to "nietypową" uszczelkę chłodnicy oleju? Mam na myśli tę: eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online Może udało Wam się ją czymś zastąpić? Dziś przystąpiłem do wymiany oleju za jednym razem chciałem uszczelnić chłodnicę oleju i się zatrzymałem na tej uszczelce bo zamówiłem standardową 038117070A, jak jest z żywotnością tego wynalazku? Bo jeśli mam płacić za pół roku kolejne 50zł to się zastanowię nad wymianą chłodnicy :/ i wówczas uszczelka wyniesie 10zł. Numer katalogowy uszczelki "nietypowej": 028 117 070B Nie rozumiem na co komu taki wynalazek
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
A5??? No patrz chciałbym
-
Leszno - sprawdzenie auta przed zakupem A4 B5 1.9
Dzięki kolego, już dawno nie aktualne auto kupiłem
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
Dzięki za informację zastanowię się nad wymianą. Jakąś konkretną firmę polecasz?
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
Pierwszy raz wymieniałem rozrząd w a4 więc zajęło mi to sporo czasu nie lubię grzebać na szybko bo mało czasu, wolę w weekend przysiąść i na spokojnie zrobić swoje Szklanek nie planuję zmieniać.
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
Ostatnio temperatura nie rozpieszczała nas jak i zarówno naszych aut. Audi po 3 dniach na mrozie (-15/-20) nie odpaliło z początku myślałem, że to akumulator ale jak się okazało po przyjeździe z pracy winien był filtr paliwa od razu został wymieniony i problem ustał. Mechanizm wycieraczek też zamarzł na szczęście w porę go wyjąłem i nasmarowałem porządnie (na kilka lat spokój ). W sobotę zabrałem się za rozrząd, wymianę podkładki pod przewodem od turbiny bo sączyła się oliwa (co spowodowało awarię poduszki silnika - która też została wymieniona), wymieniony również termostat. Podsumowując wpadło: - rozrząd INA + pompa wody HEPU - termostat WAHLER - filtr paliwa MANN - poduszka silnika MEYLE - filtr powietrza FILTRON Na przyszły weekend zostawiłem sobie gumki na pompowtryskach BOSCH i wymianę oleju na Penrite Enviro + 5w40 wraz z filtrem MANN ( + płukanka silnika). Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, szukam wkładu lub jego numeru (lusterko strona pasażera, podgrzewane, niebieskie, asferyczne).
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
Cześć, Jakiś czas temu postanowiłem się zarejestrować, celem uzyskania informacji na temat wymarzonego przez nas autka informacje na co szczególnie zwrócić uwagę chodzi oczywiście o A4 B5. Początkowo był dylemat nad benzyną + lpg vs diesel, jednak po namyśle postanowiłem szukać diesla. No i tak po niespełna 3 miesiącach staliśmy się posiadaczami A4 B5 FL w wesji Avant a oto kilka danych o aucie: Informacje ogólne: - Marka: Audi - Model: A5 B5 - Rocznik: 2000 - Wersja: Avant - Kolor: Black Pearl - Stan licznika: 256 000km Jednostka napędowa: - Rodzaj paliwa: ON - Silnik: 1.9 AJM - Moc: 116km Wyposażenie: - Światła przeciwmgłowe - Światła ksenonowe - Kubełkowe podgrzewane fotele, z funkcją pompowanych lędźwi - 2x elektryczne szyby - 4x airbag - Wspomaganie układu kierowniczego - Klimatronik - Kierownica Sline - Przyciemniane szyby - Hak - Radio Symphony - Tempomat - ABS - Kontrola trakcji - 2x podłokietnik - Kratka przedziału bagażowego - Alufelgi oryginalne Audi 16'' - Podświetlane kopertówki drzwi - Elektryczne, podgrzewane oraz fotochromatyczne lusterka - Podgrzewane spryskiwacze Kilka zdjęć: Od razu pragnę zaznaczyć, że auto nie będzie służyło nam do "modzenia" jest to dla nas autko do jeżdżenia na codzień , do zabawy mamy inną furkę: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335277-golf-iii-usa-r32/ Pozdrawiam
-
Leszno - sprawdzenie auta przed zakupem A4 B5 1.9
Cześć, Może ktoś z Was doradzi gdzie mogę bez obaw sprawdzić auto przed zakupem. Myślę by sprawdzić: - czy auto było bite - stan lakieru (czy jakiś element był lakierowany) - zawieszenie - podpięcie pod kompa - podwozie rzecz jasna (progi itp) - silnik Z góry dzięki za pomoc.
-
Golf III USA .:R32
Ja zacząłem zabawę przed budową / zakupem w zasadzie niedługo muszę podjąć decyzję. Ja natomiast zazdroszczę Ci budowy domu Dzięki
-
Golf III USA .:R32
Dzięki Kilku się zdziwiło to fakt Brzmienie: Niestety nic ciekawszego na chwilę obecną nie mam.
-
Golf III USA .:R32
Witam. Chciałem wam przedstawić mój projekt mianowicie VW Golf mk3 .:R32 Golfa kupiłem 22.12.2009 w Tczewie, po sprzedaży mojego poprzedniego Golfa również mk3 1.4 MODEL: Mk3 GTI SILNIK: 2.0 2e / 2.0 16V 9a / .:R32 MOC: 115ps / 136ps / 241ps MODY POD MASKĄ: Wpakowane 3.2 V6 .:R32, regulator ciśnienia paliwa, usunięty akumulator, rozpórka ZAWIESZENIE: Gwintowane MTS UKŁAD HAMULCOWY: Seria z GTI UKŁAD WYDECHOWY: Początek 2x55mm później 70mm z tłumikami od MGmotorsport. KOŁA: Były BBS z XX Jahre, RH ZW1 8j 17 z oponkami 205/40 obecnie Speedline Mistral 17 x 8j NADWOZIE: Pakiet USA (klapa, zderzak przód i tył) + pakiet GTI + Vento front WNĘTRZE: Oryginalne z GTI Edition + dołożony wskaźnik ciśnienia oleju / Całe oryginalne Colour Concept black edition. WYPOSAŻENIE: - ABS z mk4 - Komputer pokładowy MFA - EDS - Climatronic - 4x elektryczne szyby - Elektryczne i podgrzewane lusterka - 2x airbag - Wspomaganie kierownicy - Elektryczny szyberdach - Grzane spryskiwacze - Fotele RECARO grzane z regulacją góra dół 2 obydwu fotalech - Regulowana kolumna kierownicza - Trzecie światło stopu - Zielone szyb - Halogeny przeciwmgłowe - Elektryczna regulacja świateł - Elektryczne regulacja podświetlenia kokpitu ZMIANY PRZEPROWADZONE: Ogólnie było wiele koncepcji na golfa, początkowo miał boć to tani dupowóz, ale szybko przerodziło się w pasję Początkowo silnik 2.0 2e z LPG (obrócona panewka) swap na 2.0 16V 9a o którym wolał bym zapomnieć, no i w końcu swap dzięki The BiSHoP i FRANEK na .:R32, przy okazji auto zostało wzbogacone w 4x elektryczne szyby, EDS, ABS z mk4. Z zewnątrz auto wzbogaciło się o pakiet USA i vento front, w środku zaszły też dość spore zmiany zwykłe kubły z GTI zastąpiły kubły z grzaniem z wersji GTIedition, wpadł też climatronic. Układ wydechowy został zastąpiony wydechem z kwasówki na początku 2x55mm później 70mm z dwoma tłumikami od MGmotorsport. Zaklepane nadkola. PLANY: Planów jest całe mnóstwo, czas pokaże które się zrealizuje. Z takich aktualniejszych to ogarnąć pod maską mam namyśli kosmetykę (wstawić puszkę filtra, pomalować kolektor, jakoś fajnie wszystko poprzekładać), polakierować autko. Zaraz po zakupie autko prezentowało się tak: Chwile później nastąpiła zmiana oświetlenia: Znów zmiana oświetlenia i założone nowe koła: Zawsze chciałem mieć te koło no i miałem przy okazji również wpadły projektory : Przy okazji małej stłuczki postanowiłem wstawić vento front: I w końcu nadszedł ten dzień!: Szpiegowskie foto kilka dni później : Małe zakupy: Po drodze na pewno było więcej modów tych gorszych i tych lepszych jednak nie sposób je wszystkie opisać. Sezon 2013 golf wyglądał tak: Golf w takim setupie odwiedził Vag Weekend i udało się przywieźć statuetkę: 03.07.2013 Golf został wyposażony w oryginalne Recaro w czarnej skórze z wersji ColorConcept, dodatkowo zamontowane zagłówki z tyłu. Na sezon 2015 złożyło się sporo zmian na pierwszy rzut oka mało widocznych: - rozpórka przednia oraz tylna od bensona - koła speedline mistral 17'' 8j na nich hankooki 195/40/17 - czarne słupki z wersji colour concept - czarne podświetlane daszki - czarna podsufitka - tylne lampy home made - halogeny zkw black - skórzana kierownica z wersji usa - kolektor ssący audi tt :cfaniak:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Michał z Pruszcza Gdańskiego. Co prawda nie posiadam a4ki ale zamierzam sprawić sobie a4b5 stąd moja rejestracja w celu zdobycia od Was doświadczonych posiadaczy info na temat tego modelu. Na weekendy w garażu stoi Golf III .:R32 Pozdrawiam