-
kontrolka wycieraczek
Dziękuję sprawdzę. Pozdrawiam
- kontrolka wycieraczek
-
kontrolka wycieraczek
Tak wyświetla tylko po paru sekundach gaśnie
-
kontrolka wycieraczek
Jeszcze raz dziękuję pojadę do serwisanta na sprawdzenie. Powiem co było po dokładnej analizie w serwisie.
-
kontrolka wycieraczek
Dzięki za podpowiedź . Wycieraczki działają normalnie z przodu jak i z tyłu, spryskiwacze też. Jedno co zauważam że przy starcie po dłuższym postoju wycieraczki próbują lekko ruszyć do góry ale zaraz wracają na miejsce.
-
kontrolka wycieraczek
Też tak myślałem , ale zbiorniczek z płynem do spryskiwania mam pełny. Chyba że trzeba usunąć w serwisie błąd , który zapala cały czas kontrolkę
-
koko1802 obserwuje zawartość kontrolka wycieraczek
-
kontrolka wycieraczek
Drodzy koledzy Forum A4-klub.pl . Ostatnio podczas wyjeżdżania z garażu zapaliła mi się kontrolka , której nie mogę odnaleźć w instrukcji obsługi. Więc proszę kolegów z naszego Forum o pomoc i wyjaśnienie mi co to za kontrolka i co ona oznacza, oraz co mogło się zepsuć. Poniżej dodaję zdjęcie jak to wygląda.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Moje imię Zenon. Witam serdecznie adminów i uczestników tego forum. Witam także przeglądających to forum. I wszystkich innych zrzeszonych i niezrzeszonych z tym forum.
koko1802
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta