Treść opublikowana przez Piotr Malik
-
Jak zakodować pilot ?
ok wielkie dzięki za odpowiedz
-
Jak zakodować pilot ?
no nic pewnie trzeba bedzie dorobicz klucz i próbować wtedy a mam jeszcze jedno pytanie czy a4 b5 ma moduł komfortu bo trochę czytałem i jedni piszą ze jest a inni ze go nie ma wiec jak to jest
-
Jak zakodować pilot ?
A jak ma się tylko jeden kluczyk to nie ma innej możliwości ? w vagu w blokach pomiarowych pilot jest widziany przez centralkę bo zmieniają się wartości po nacisnięciu guzika na pilocie
-
Jak zakodować pilot ?
Witam posiadam audi a4 b5 z 98 roku ostatnio został zniszczony mój pilot od centralnego a posiadałem tylko jeden po zakupie nowego nie można go zakodować vagiem co może być tego przyczyną znajomy próbował na wszystkie sposoby z forum i nie można tego ruszyć
-
Montaż tempomatu A4 B5
kolego jeśli wiesz i posiadasz informacje jak to zrobic i co trzeba pokupic jakie czesci to to napisz bo chciał bym podjac wyzwanie i skompletowac czesci
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czy możesz kolego napisac co trzeba zrobic i jakie części kupić Witam widzę ze nie ma chetnych do pomocy nikt nic nie wie co trzeba dokupic i jak zamontowac w bezyniaku
-
Montaż tempomatu A4 B5
witam byłem sprawdzic i jest linka więc co trzeba zrobic i co kupic
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam wszystkich a jak by się miała sprawa z podłaczeniem tempomaty w a4 b5 avant z 98 roku z silnikiem ALF dużo roboty i jakies czesci potrzeba proszę o pomoc i jakąs radę
-
radio fabryczne 1 din jakie wybrać
Witam wszystkich i proszę o pomoc od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b5 avant i mam w nim nie fabryczne radio które chce wynienić na fabryczne 1 din które wybrać concert czy chorus a i zamieżam dokupić zmieniarkę badz emulator zmieniarki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy a4 w szczególnosci modelu b5